Blisko ludziMałgorzata Socha zdradza szczegóły swojej diety. Fani będą zaskoczeni

Małgorzata Socha zdradza szczegóły swojej diety. Fani będą zaskoczeni

Małgorzata Socha zdradziła sekret swojej diety
Małgorzata Socha zdradziła sekret swojej diety
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

08.10.2021 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha od lat może pochwalić się szczupłą, wysportowaną sylwetką. Aktorka twierdzi, że niczego sobie nie żałuje, a w utrzymaniu figury pomaga jej kilka żywieniowych zasad.

Małgorzata Socha powiedziała, że nie trzyma się żadnego restrykcyjnego modelu odżywiania, ale wprowadziła w życie kilka prostych zasad. Dzięki temu od czasu do czasu może pozwolić sobie na zjedzenie ulubionych smakołyków. Aktorka pilnuje jednak, aby w menu jej dzieci znajdowało się jak najmniej niezdrowych przysmaków. Socha zdecydowała się o żywieniowych nawykach opowiedzieć nieco więcej reporterowi Plotka.

Małgorzata Socha tłumaczy, na czym polega jej dieta

Gwiazda postanowiła zdradzić kilka dietetycznych sekretów. Na początek przyznała, że najgorszą rzeczą jest podjadanie, które może zrujnować plany utrzymania wymarzonej wagi. Aby jak najrzadziej doprowadzać do sytuacji, w której czuje głód między posiłkami, Socha stawia na zdrowe, obfite śniadania.

- Boczek. Kocham boczek. Jajecznica z rana na boczku fantastycznie działa. To śniadanie, które mnie rzeczywiście nasyci, szczególnie o tej porze roku. Taka jajecznica na boczku jest czymś, co bardzo często gości na moim talerzu - wyznała aktorka w rozmowie z Plotkiem.

Choć ten zestaw wydaje się niezbyt zdrowy, pani Małgorzata twierdzi, że przy stosowanym przez nią modelu żywieniowym, znajduje uzasadnienie. W utrzymaniu linii, gwieździe pomaga bowiem dieta ketogeniczna.

- Boczek i dieta? Co ma jedno z drugim? Ale tak jest. Myślę, że teraz jest popularna dieta keto, która święci triumfy. Jak to z każdą dietą, trzeba uważać. Ja nie jestem taką osobą, która by jakoś restrykcyjnie podchodziła do diet. Ale jak mogę, staram się eliminować gluten na rzecz białka, chociażby zwierzęcego, które daje mi energię - tłumaczy Socha.

Małgorzata Socha pilnuje jadłospisu najmłodszych

Aktorka stara się przekazywać zdrowe nawyki swoim dzieciom. Okazuje się, że gwiazda skutecznie oducza pociechy zjadania fast foodów. Zamiast niezdrowych propozycji dostępnych w tanich restauracjach, Socha woli, gdy jej dzieci sięgną od czasu do czasu po chipsy lub popcorn.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także