GwiazdyMałgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód. Ukrywała to przed światem

Małgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód. Ukrywała to przed światem

Małgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód
Małgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód
Źródło zdjęć: © AKPA | Gałązka
19.04.2022 13:46

Małgorzata Tomaszewska-Słomina, jedna z gwiazd Telewizji Polskiej, rozwiodła się z mężem i ojcem swojego dziecka - synka o imieniu Enzo. Prezenterka "Pytania na śniadanie" przez długi czas ukrywała tę informację, jednak ostatnio wyjawiła ją w jednym z wywiadów. Tym samym przyznała, że jest podwójną rozwódką.

Małgorzata Tomaszewska-Słomina jest doskonale znana widzom Telewizji Polskiej. Prezenterka przejęła w 2019 roku po Monice Zamachowskiej prowadzenie porannego programu "Pytanie na śniadanie". Prowadziła także głośne imprezy TVP – benefis Zenona Martyniuka pt. "Życie to są chwile", Wakacyjną Trasę Dwójki, dwie edycje programu "The Voice of Poland", "Sylwester marzeń z Dwójką", a także trzecią edycję programu rozrywkowego "Dance Dance Dance".

Małgorzata Tomaszewska rozstała się z mężem

Znana z anteny TVP kobieta zazwyczaj unika mówienia o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak, w rozmowie z Plejadą, zdobyła się na szczere wyznanie. Okazało się, że Tomaszewska jest już po drugim rozwodzie. Pierwszym mężem kobiety był kierowca, po którym przyjęła drugie nazwisko Słomina. Jej drugim mężem, a zarazem ojcem pięcioletniego synka Enzo, jest pochodzący z Turcji Ahmet Yigit Tarci.

Tomaszewska długo zachowywała rozstanie tylko dla siebie. - Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić. Rzeczywiście te pytania są trudne, szczególnie że rozstania bywają trudne. Nie rozstajesz się dlatego, że darzysz ogromną sympatią w dalszym ciągu te drugą osobę. Tylko coś się już skończyło - podkreśliła w wywiadzie dla Plejady.

"Powiesz o rozwodzie i jesteś w każdej gazecie"

Gwiazda "Pytania na śniadanie" podkreśliła także, że nie chciała robić kariery zarówno na swoim nazwisku – jest córką znanego bramkarza, Jana Tomaszewskiego, jak i na rozwodach. - Powiesz o rozwodzie i jesteś w każdej gazecie, jesteś na każdym portalu. Oczywiście, ktoś cię spyta... Możesz to dozować i na kilka wywiadów sobie rozłożyć ten rozwód - podsumowała.

Tomaszewska nie wyjawiła, co było przyczyną rozstania i zachowała dużą dyskrecję. - Jeśli chodzi o zwykły związek i rozstanie, to nie jestem za tym, żeby prać brudy i mówić źle o drugiej stronie. W naszej branży wybrałam unikanie, a normalnym środowisku mówić źle, to jest taki nietakt według mnie - powiedziała w wywiadzie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta