Trwa ładowanie...
dp2ws3t

Małgorzata Trzaskowska wspiera męża. "Nawet na odległość trzymam mocno kciuki"

Za kilkanaście dni ponownie spotkamy się przy urnach wyborczych, aby oddać głos w II turze wyborów prezydenckich 2020. Oczy obywateli zwrócone są nie tylko w stronę kandydatów, ale również ich małżonek. Małgorzata Trzaskowska zaapelowała do wyborców, uchylając drzwi do swojego życia rodzinnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska
Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska (Instagram.com)
dp2ws3t

"Od kilku tygodni Rafała widzę częściej na ekranie, niż osobiście. Ale nawet na odległość trzymam mocno kciuki – bo wiem, że warto. Bo wiem, że jeszcze będzie przepięknie" – napisała Małgorzata Trzaskowska na swoim profilu na Instagramie. Żona kandydata na prezydenta RP opublikowała również swoje zdjęcie przed komputerem.

Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej spotkał się z olbrzymią reakcją. Polubiło go ponad 14 tys. osób. Posypały się również słowa wsparcia i pozytywne komentarze. "Takiej polskiej Pierwszej Damy chcemy!", "Będzie Pani wspaniałą pierwszą damą", "Za 2 tygodnie będzie przepięknie" – skomentowali obserwatorzy profilu żony prezydenta Warszawy.

Wybory prezydenckie 2020

dp2ws3t

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski spotkają się w drugiej turze wyborów 12 lipca. Według oficjalnych wyników I tury, Andrzej Duda zdobył 43,5 proc. głosów (8 mln 450 tys. 513), zaś Rafał Trzaskowski - 30,46 proc. (5 mln 917 tys. 340).

Jak podaje Gazeta Wyborcza, obserwatorzy z Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE ocenili, że wybory zostały przeprowadzone profesjonalnie przez PKW, ale wprowadzone w ostatniej chwili zmiany w prawie wyborczym zagroziły stabilności prawnej, co miało wpływ m.in. na rejestrowanie kandydatów, prowadzenie kampanii, jej finansowanie, a także rozwiązywanie potencjalnych protestów wyborczych. Dodano, że Telewizja Publiczna promowała urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę.

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dp2ws3t

Podziel się opinią

Share

dp2ws3t

dp2ws3t