Trwa ładowanie...
djcz5bc

Małgosia Socha wygląda 10 lat młodziej. To nie efekt operacji ani filtra na Instagramie

Małgorzata Socha jest jedną z tych celebrytek, które budzą zachwyt zawsze i wszędzie. Teraz fani będą musieli przyzwyczaić się do jej nowego wyglądu, nie wszystkim jednak przychodzi to z łatwością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ta fryzura Sochy to już przeszłość
Ta fryzura Sochy to już przeszłość (Instagram.com)
djcz5bc

Słynna Violetta Kubasińska z "BrzydUli" pokazała się na Instagramie w nowej, grzywkowej odsłonie. Trzeba jej przyznać, że nie podąża ślepo za modą – od kilku sezonów modne są raczej przedziałki na środku, aniżeli grzywki. I choć aktorka podpisała zdjęcie w dość oczywisty sposób ( #newhair, #newlook czy #change), są tacy, którym nowa fryzura się nie podoba, a nawet tacy, którzy podejrzewają, że nowa fryzura jest tylko żartem celebrytki. "Eee, chyba z końcówek włosów zrobiona" – napisała jej jedna z fanek.

Aktorka należy do dość figlarnych osób, więc jest cień szansy, że rzeczywiście wpuściła swoich fanów w maliny. Prawdy dowiemy się zapewne wkrótce, ale faktem niepodważalnym jest, że w takiej fryzurze Socha wygląda przynajmniej 10 lat młodziej. Kto by pomyślał, że w kwietniu skończyła już 38 lat?

djcz5bc

Podziel się opinią

Share
djcz5bc
djcz5bc