GwiazdyMałgosia Socha wygląda 10 lat młodziej. To nie efekt operacji ani filtra na Instagramie

Małgosia Socha wygląda 10 lat młodziej. To nie efekt operacji ani filtra na Instagramie

Małgosia Socha wygląda 10 lat młodziej. To nie efekt operacji ani filtra na Instagramie
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Katarzyna Chudzik
14.05.2018 15:26

Małgorzata Socha jest jedną z tych celebrytek, które budzą zachwyt zawsze i wszędzie. Teraz fani będą musieli przyzwyczaić się do jej nowego wyglądu, nie wszystkim jednak przychodzi to z łatwością.

Słynna Violetta Kubasińska z "BrzydUli" pokazała się na Instagramie w nowej, grzywkowej odsłonie. Trzeba jej przyznać, że nie podąża ślepo za modą – od kilku sezonów modne są raczej przedziałki na środku, aniżeli grzywki. I choć aktorka podpisała zdjęcie w dość oczywisty sposób ( #newhair, #newlook czy #change), są tacy, którym nowa fryzura się nie podoba, a nawet tacy, którzy podejrzewają, że nowa fryzura jest tylko żartem celebrytki. "Eee, chyba z końcówek włosów zrobiona" – napisała jej jedna z fanek.

Aktorka należy do dość figlarnych osób, więc jest cień szansy, że rzeczywiście wpuściła swoich fanów w maliny. Prawdy dowiemy się zapewne wkrótce, ale faktem niepodważalnym jest, że w takiej fryzurze Socha wygląda przynajmniej 10 lat młodziej. Kto by pomyślał, że w kwietniu skończyła już 38 lat?