Trwa ładowanie...

Mama Lewandowskiego szczęśliwie zakochana. Tak wygląda jej wybranek

Na Instagramie Marioli Bojarskiej-Ferenc pojawiło się zdjęcie, na którym oprócz dziennikarki możemy zobaczyć Iwonę Lewandowską oraz tajemniczego mężczyznę. Z podpisu pod fotografią wynika, że Bojarska-Ferenc upamiętniła wspólne chwile z Iwoną Lewandowską oraz jej partnerem.

Iwona Lewandowska jest szczęśliwie zakochana Iwona Lewandowska jest szczęśliwie zakochana Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3dveix
d3dveix

Ojciec Roberta Lewandowskiego zmarł w 2005 roku, pozostawiając Iwonę Lewandowską z dwójką dzieci. Mama gwiazdy piłki nożnej dwa lata temu ponownie znalazła szczęście u boku mężczyzny. Zdjęcie na profilu znanej dziennikarki zdradziło, jak wygląda wybranek kobiety.

Iwona Lewandowska jest w szczęśliwym związku. Tak wygląda jej partner

Mama Roberta Lewandowskiego już wcześniej wyznała, że zdecydowała ponownie otworzyć się na miłość. Jej wybrankiem jest Jacek, który prowadzi agroturystykę. To właśnie w tym miejscu koleżanka Iwony wyprawiała przyjęcie urodzinowe.

d3dveix

"On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz. Zawsze marzyłam, by z ukochanym mężczyzną dopingować Roberta w tych najważniejszych spotkaniach. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to możliwe" - wyznała mama piłkarza.

Dzięki Marioli Bojarskiej-Ferenc wiemy już, jak wygląda wybranek Iwony Lewandowskiej. Sama dziennikarka opatrzyła fotografię wymownym opisem.

"Jak się okazuje życie zaczyna się po 60-tce. To cudowne, by nadal cieszyć się życiem i miłością, mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyjaciół (...). Dojrzali i wspaniali!" - wyznała Bojarska-Ferenc.

"Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka"

Iwona Lewandowska nieco więcej o relacji z Jackiem opowiedziała w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Mama rozpoznawalnego na całym świecie piłkarza nie kryła, że pewne cechy partnera szczególnie przypadły jej do gustu.

d3dveix

"Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu" - wyznała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Mama Roberta Lewandowskiego: Liczę na finał mistrzostw świata z udziałem Polski i Roberta

d3dveix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dveix