Blisko ludziMarta Wiśniewska w stylizacji, która powala. Kozaki za kolano, biała koszula i trencz

Marta Wiśniewska w stylizacji, która powala. Kozaki za kolano, biała koszula i trencz

Stylizacja Marty Wiśniewskiej robi wrażenie
Stylizacja Marty Wiśniewskiej robi wrażenie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. AHAZS
22.05.2022 13:05

Marta Wiśniewska pojawiła się niedawno pod studiem "Dzień Dobry TVN". Warto się przyjrzeć, co tego dnia miała na sobie. Piosenkarka pokazała, że wie, co w trawie piszczy. To połączenie jest prawdziwym hitem.

Styl Marty Wiśniewskiej w ciągu ostatnich lat przeszedł sporą metamorfozę. Ostatnie ubraniowe wybory celebrytki zasługują na szczególną uwagę, co widać po jej najnowszej odsłonie. Mandaryna zdecydowała się na klasyczną czerń i biel w ciekawym zestawieniu. Nie brakowało również oryginalnych dodatków.

Marta Wiśniewska w genialnej stylizacji na późną wiosnę

Wiśniewska pojawiła się w długim granatowym płaszczu, kontrastującym z wystającą spod spodu białą koszulą. Warto od razu przyjrzeć się ciekawym okrągłym okularom w złotej oprawie. Do tego złote delikatne kolczyki koła oraz trzy delikatne srebrne naszyjniki. Widać, że Mandaryna jest zwolenniczką mieszania kruszców.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Marta "Mandaryna" Wiśniewska pod studiem "Dzień Dobry TVN" © AKPA | AKPA

Aby stylizacja prezentowała się nieco bardziej wiosennie, do koszuli dobrała krótkie jeansowe spodenki z białym paskiem, posiadającym efektowną, dużą klamrę, wysadzaną drobnymi świecącymi koralikami.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Marta "Mandaryna" Wiśniewska pod studiem "Dzień Dobry TVN" © AKPA | AKPA

Jednak tym, co najbardziej przyciąga uwagę w całym ubiorze piosenkarki, są długie skórzane kozaki o wąskiej cholewce oraz na wysokim obcasie i platformie, które sięgają za kolana. Trend na kozaki XXL najwyraźniej znów wraca do łask. Do tego prosta czarna minitorebka i można lecieć na miasto! Całość zdecydowanie na plus. Taka stylizacja będzie idealna na nieco bardziej deszczowe, późnowiosenne lub letnie dni.

Marta Wiśniewska i Ania Świątczak
Marta Wiśniewska i Ania Świątczak © AKPA | AKPA

Marcie Wiśniewskiej towarzyszyła tego dnia Anna Świątczak. Uśmiechnięte panie przemierzały parking pod studiem, kierując się w stronę wejścia do budynku i prowadząc ożywioną dyskusję.

Jakim samochodem jeździ Mandaryna?

Paparazzim udało się również złapać na zdjęciu moment, w którym Marta Wiśniewska wysiadała ze swojego samochodu, którym jest... biała Toyota Yaris.wy Jak widać, celebrytka zamiast bajeranckiego auta, wybrała coś bardziej klasycznego.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Marta "Mandaryna" Wiśniewska pod studiem "Dzień Dobry TVN"© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!