UrodaManifest Siwych Włosów czyli do salonów fryzjerskich marsz!

Manifest Siwych Włosów czyli do salonów fryzjerskich marsz!

Manifest Siwych Włosów czyli do salonów fryzjerskich marsz!
Źródło zdjęć: © WP.PL

05.04.2012 15:31, aktual.: 06.04.2012 17:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nasze drogie właścicielki!
My Włosy Siwe, wzywamy dziś Was do zjednoczenia swoich sił w walce o nasze prawo do pięknego koloru i młody, atrakcyjny wygląd!

Nasze drogie właścicielki!

My Włosy Siwe, wzywamy dziś Was do zjednoczenia swoich sił w walce o nasze prawo do pięknego koloru i młody, atrakcyjny wygląd!

Mamy już dość Waszej ignorancji i niedostrzegania problemu! Dość obojętności i powierzchownego działania! Nie chcemy byście dłużej tak się z nami obchodziły . Sprzeciwiamy się szkodliwemu działaniu niektórych zabiegów. Nigdy więcej nie chcemy być już traktowane jak króliki doświadczalne. Dość nieudanych eksperymentów, po których jest nas coraz mniej. Nie pozwolimy, by całą naszą populację zastąpiły sztuczne substytuty. Nie chcemy już się chować pod czapkami, chcemy jak kiedyś błyszczeć i zachwycać, niezależnie od naszego wieku i formy . Wiemy, że to jest możliwe!

Pamiętacie nasze młodzieńcze lata? Kiedy dzięki nam nie musiałyście się wstydzić swojego wyglądu? Kiedy nasz największy przyjaciel kolor dodawał Wam piękna? Kiedy miękkość i jedwabistość szły w parze z blaskiem? Gdzie się podziali nasi przyjaciele? My wszyscy z nostalgią wspominamy te czasy, gdy nikt nie mówił o nas „matowe”, „bez życia”, „pozbawione blasku” czy „wyblakłe”. A odrosty? Kiedyś nie wiedziałyście, co znaczą, a teraz stały się plagą. Gdy zostajemy przez Was ubrane w nowy kolor, nie mija parę tygodni, a odrosty wracają. Czy takiej przyszłości dla nas i siebie chcecie?

Apelujemy do Was, byście dostrzegły nasz problem. Czy nie widzicie, że ostatnio nie jesteśmy w najlepszej formie? Nie zauważacie, że jesteśmy zmęczone i smutne? Że tęsknimy za kolorem i blaskiem, ale też za waszym pięknem? Że siwiejąc odbieramy wam atrakcyjności i psujemy wasze samopoczucie?

Drogie właścicielki, chcemy Wam powiedzieć, że my Siwe Włosy nie musimy być skazane na przegraną. Że możemy odzyskać utracony kolor i piękny wygląd. Dla nikogo z nas nie jest jeszcze za późno. Wystarczy 20 minut, by znów cieszyć się utraconą młodością. Wszystko zależy tylko od Was. Zróbcie coś z tym. Razem zdziałamy cuda, bo wiemy jak tego dokonać.

Dziś chcemy Wam podpowiedzieć, jakie jest najlepsze rozwiązanie naszego wspólnego problemu. Posłuchajcie nas i skorzystajcie z profesjonalnej koloryzacji ton w ton DIA L’Oréal Professionnel, która jest wykonywana w salonach fryzjerskich. Zróbcie to dla naszego i waszego dobra. Skoro my wiemy, że to jest dla nas dobre, zaufajcie nam.

To jest ratunek dla nas wszystkich. Szansa na odzyskanie naszych utraconych przyjaźni. Innowacyjna koloryzacja to rozwiązanie problemu siwych włosów. Tylko fryzjer w salonie fryzjerskim może nam pomóc wrócić do naszego naturalnego koloru i sprawić, by był wyrazisty i głęboki. To zapowiedź intensywnych refleksów i wyrzucenie z naszego życia odrostów. To szansa przywrócenia nam naturalnego odcienia i nadania niezwykłej miękkości. Fantastyczną informacją jest też fakt, że koloryzacja DIA nie zawiera nielubianego przez nas amoniaku. To połączenie upiększenia z pielęgnacją, które pozwoli nam wyjść spod cienia nakryć głowy i zachwycać . To koniec eksperymentów z naszym udziałem i recepta na naszą długowieczność.

Walczymy zatem od dziś o swoje prawa do piękna. Domagamy się koloru i ochrony. Drogie Panie, oddajcie nas w ręce fryzjerów i zaufajcie koloryzacji ton w ton DIA L’Oréal Professionnel. Niech wszyscy od tej chwili wiedzą, że piękny, głęboki i wypielęgnowany kolor to największy przyjaciel włosów i kobiety! Do dzieła! Tutaj znajdziecie najbliższy salon fryzjerski: http://www.salonexpert.pl/WyszukiwarkaSalonow.aspx

Siwe Włosy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także