GwiazdyMaria Niklińska o relacjach ze znaną matką. Czy kobiety nadal są skonfliktowane?

Maria Niklińska o relacjach ze znaną matką. Czy kobiety nadal są skonfliktowane?

Maria Niklińska, Jolanta Fajkowska
Maria Niklińska, Jolanta Fajkowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. AML

11.02.2021 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maria Niklińska aktorka i piosenkarka, opowiedziała niedawno o relacjach ze swoją mamą, prezenterką telewizyjną Jolantą Fajkowską. Od lat relacje między nimi były trudne. Maria ujawniła jak wyglądają teraz. Czy coś się zmieniło?

Na wielu portalach i w tabloidach od dawna komentowane są burzliwe relacje między Marią Niklińską, a jej mamą, prezenterką telewizyjną Jolantą Fajkowską. Konflikt między kobietami wybuchł, gdy aktorka była nastolatką. Podobno podysła go gorący temperament obu pań.

Maria Niklińska o trudnych relacjach z mamą

- Obie jesteśmy Koziorożcami, może dlatego nasze relacje są takie burzliwe, ale też gdzieś podskórnie się rozumiemy. Myślę, że każdy przechodzi okres buntu i negacji rodziców. Podobno jest to nawet zdrowe, bo inaczej człowiek tłamsi w sobie złość przez całe życie - mówiła kiedyś w wywiadzie dla "Vivy" Maria Niklińska.

Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie Niklińska i Fajkowska znacznie się zbliżyły. Pandemia sprawiła, żę spędziły ze sobą dużo więcej czasu. Maria Niklińska przyznała w rozmowie z "Plejadą", że jej relacje z mamą zdecydowanie się popawiły.

Pandemia wpłynęła na poprawę w kontaktach na linii matka-córka

- Wcześniej rzeczywiście rzadko pokazywałam się z mamą, to był pewien etap w życiu. Teraz się to zmieniło, szczególnie ten obecny czas wpłynął bardzo pozytywnie na nasze relacje i umocnienie więzi. To było dla nas zbliżenie całkiem innego rodzaju - mówiła w wywiadzie Niklińska.

Lepsze porozumienie zaowocowało wspólnymi działaniami. Aktorka wyznała, że aktualnie pracuje wraz z mamą nad projektem "Zapisane w niepamięci". Celem projektu jest przedstawienie sylwetek inspirujących kobiet, które wpłynęły na historię Polski.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także