GwiazdyMarianna Schreiber robi oszałamiającą karierę! Za nią sesja z projektantką gwiazd

Marianna Schreiber robi oszałamiającą karierę! Za nią sesja z projektantką gwiazd

Marianna Schreiber została twarzą znanej marki (AKPA)
Marianna Schreiber została twarzą znanej marki (AKPA)
21.12.2021 09:35

Marianna Schreiber odpadła z "Top Model" bardzo szybko. Dziś jednak może pochwalić się udziałem w prawdziwej kampanii modowej. Żona jednego z posłów Prawa i Sprawiedliwości została twarzą marki, którą kochają gwiazdy.

"Kiedy jesteśmy jeszcze młodzi, mamy tak wiele marzeń (...). Kiedy dorastamy okazuje się, że życie pisze rożne scenariusze. Z niektórych pragnień musimy zrezygnować, a inne odłożyć na później ze względu na rodzinę, naukę, pracę czy zdrowie. Powoli przyzwyczajamy się do tego, że nasze marzenia nie są przecież tak ważne. I tak trwamy latami, aż pojawi się bodziec, który nas przebudzi. Kiedy już się odważymy zrobić pierwszy krok, to rusza lawina i wszystko znowu wydaje się możliwe…" - pisze pod jednym z postów na Instagramie Marianna Schreiber.

Marianna Schreiber w "Top Model"

Kobieta pojawiła się w 10. edycji programu "Top Model" i jak sama podkreśla, o jej udziale nie miał pojęcia, nawet jej mąż. To właśnie w telewizyjnym show Schreiber zdradziła, że jest żoną posła Prawa i Sprawiedliwości. 28-latce udało się nawet przejść do kolejnego etapu, ale niedługo później pożegnała się z "Top Model".

I choć jej przygoda z programem była niezwykle krótka, to dziś Schreiber robi zawrotną karierę. Ostatnio wystąpiła nawet w kampanii modowej Anny Cichosz. Projektantka od wielu lat współpracuje z Agatą Dudą, a kreacje spod jej ręki chętnie noszą m.in. Renata Dancewicz, Tamara Arciuch czy Dominika Tajner.

Bajkowa kampania

"Zauroczeni historią teraźniejszego kopciuszka, w obecnych czasach, kreujemy bajkowy, zmysłowy świat, zmieniając modelki w piękne bajkowe postacie, lub w anioły. Taki kontrast dla otaczającego nas świata, bo która z nas nie chciałaby się znaleźć w tej bajce? W tym roku gośćmi świątecznej sesji były wyjątkowe kobiety m.in Marianna Schreiber" - wyjaśnia Anna Cichosz w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Efekty współpracy projektantki i modelki Marianny Schreiber możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. Jak wam się podoba efekt końcowy tej kolaboracji?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta