ycipk-1g9fg2

Marina o macierzyństwie. "Nie jest takie jak na Instagramie"

Marina Łuczenko-Szczęsna od 7 miesięcy jest mamą małego Liama. Gwiazda na pytanie, czy pokaże jego twarz, udzieliła szczerej odpowiedzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina nie oszczędza na synu
Marina nie oszczędza na synu (Instagram.com)
ycipk-1g9fg2

29-letnia piosenkarka idzie za przykładem Anny Lewandowskiej i jak dotąd nie pokazała twarzy swojego synka. 7-miesięczny Liam jest obecny w social mediach mamy, ale nikt poza bliskimi nie wie, jak chłopczyk wygląda.

– Twarzy mojego Liama na pewno nie pokażę, ze względu na bezpieczeństwo. Chciałabym, żeby sam zadecydował kiedy będzie gotowy, żeby pokazywać się w sieci, w szczególności dlatego, że w dzisiejszych czasach w sieci dzieją się straszne rzeczy i ludzie są bezlitośni jeśli chodzi o komentarze – wyjaśnia swoją decyzję Marina. – Ten świat zmierza, w bardzo złym kierunku i myślę, że ta moja decyzja jest odpowiednia i dobrze się z nią czuję – dodaje.

Artystka chce jednak, by fani w jakiś sposób uczestniczyli w jej życiu. Zwłaszcza, że – jak podkreśla – czuje z ich strony dobrą energię. – Chciałabym pokazać im tą moją naturalną stronę. Ale macierzyństwo na pewno nie wygląda, jak zdjęcia z Instagrama. To jest bardzo ciężka praca – zaznacza Marina.

ycipk-1g9fg2

Gwiazda przyznaje, że większość obowiązków rodzicielskich spoczywa na niej. Jej mąż początkowo odciążał ją, dziś przede wszystkim bawi się z synkiem i go usypia.

Zobacz także: Słowa prezydenta Pawła Adamowicza, które zapamiętamy na zawsze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1g9fg2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1g9fg2

ycipk-1g9fg2
ycipk-1g9fg2