Trwa ładowanie...
d2aw1r2

Mariola Bojarska-Ferenc uderza w otyłość Dominiki Gwit. "Mam nadzieję, że do niej dotrze"

Dominika Gwit jest często krytykowana za swoją tuszę. Ona sama lubi siebie taką, jaka jest. Zdaniem Marioli Bojarskiej-Ferenc, promuje otyłość. Specjalistka od fitnessu nie oszczędza aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Gwit skrytykowana
Dominika Gwit skrytykowana (East News)
d2aw1r2

Młoda aktorka nie należy do najszczuplejszych osób, ale jak sama mówi - akceptuje to. Ostatnio, jakby na potwierdzenie tych słów, wymyśliła specjalne warsztaty. Chce, by otyli poczuli się dobrze w swoich ciałach. W rozmowie z Wideoportalem Mariola Bojarska-Ferenc skrytykowała pomysł.

– Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów – powiedziała Ferenc. Podkreśliła, że osoby z dużą nadwagą cierpią choćby na choroby stawów i serca, zwiększa się też u nich ryzyko wystąpienia nowotworów.

Ferenc, która przecierała szlaki Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej, nie ukrywa złości na Dominikę Gwit. – Jeśli wytykamy komuś nadwagę, to nie dlatego, że chcemy sprawić przykrość, tylko że chcemy zadbać o ich zdrowie. Chyba że ktoś nie chce żyć zbyt długo – stwierdziła. – Mam nadzieję, że do Dominiki dotrze, że zdrowie jest ważniejsze niż zwykła przyjemność – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2aw1r2

Podziel się opinią

Share
d2aw1r2
d2aw1r2