GwiazdyMariola Bojarska-Ferenc uderza w otyłość Dominiki Gwit. "Mam nadzieję, że do niej dotrze"

Mariola Bojarska-Ferenc uderza w otyłość Dominiki Gwit. "Mam nadzieję, że do niej dotrze"

Mariola Bojarska-Ferenc uderza w otyłość Dominiki Gwit. "Mam nadzieję, że do niej dotrze"
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
12.06.2018 20:50, aktualizacja: 13.06.2018 09:11

Dominika Gwit jest często krytykowana za swoją tuszę. Ona sama lubi siebie taką, jaka jest. Zdaniem Marioli Bojarskiej-Ferenc, promuje otyłość. Specjalistka od fitnessu nie oszczędza aktorki.

Młoda aktorka nie należy do najszczuplejszych osób, ale jak sama mówi - akceptuje to. Ostatnio, jakby na potwierdzenie tych słów, wymyśliła specjalne warsztaty. Chce, by otyli poczuli się dobrze w swoich ciałach. W rozmowie z Wideoportalem Mariola Bojarska-Ferenc skrytykowała pomysł.

– Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów – powiedziała Ferenc. Podkreśliła, że osoby z dużą nadwagą cierpią choćby na choroby stawów i serca, zwiększa się też u nich ryzyko wystąpienia nowotworów.

Ferenc, która przecierała szlaki Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej, nie ukrywa złości na Dominikę Gwit. – Jeśli wytykamy komuś nadwagę, to nie dlatego, że chcemy sprawić przykrość, tylko że chcemy zadbać o ich zdrowie. Chyba że ktoś nie chce żyć zbyt długo – stwierdziła. – Mam nadzieję, że do Dominiki dotrze, że zdrowie jest ważniejsze niż zwykła przyjemność – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl