ycipk-3ulz72

Mariola Bojarska-Ferenc uderza w otyłość Dominiki Gwit. "Mam nadzieję, że do niej dotrze"

Dominika Gwit jest często krytykowana za swoją tuszę. Ona sama lubi siebie taką, jaka jest. Zdaniem Marioli Bojarskiej-Ferenc, promuje otyłość. Specjalistka od fitnessu nie oszczędza aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Gwit skrytykowana
Dominika Gwit skrytykowana (East News)
ycipk-3ulz72

Młoda aktorka nie należy do najszczuplejszych osób, ale jak sama mówi - akceptuje to. Ostatnio, jakby na potwierdzenie tych słów, wymyśliła specjalne warsztaty. Chce, by otyli poczuli się dobrze w swoich ciałach. W rozmowie z Wideoportalem Mariola Bojarska-Ferenc skrytykowała pomysł.

– Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów – powiedziała Ferenc. Podkreśliła, że osoby z dużą nadwagą cierpią choćby na choroby stawów i serca, zwiększa się też u nich ryzyko wystąpienia nowotworów.

ycipk-3ulz72

Ferenc, która przecierała szlaki Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej, nie ukrywa złości na Dominikę Gwit. – Jeśli wytykamy komuś nadwagę, to nie dlatego, że chcemy sprawić przykrość, tylko że chcemy zadbać o ich zdrowie. Chyba że ktoś nie chce żyć zbyt długo – stwierdziła. – Mam nadzieję, że do Dominiki dotrze, że zdrowie jest ważniejsze niż zwykła przyjemność – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ulz72

ycipk-3ulz72
ycipk-3ulz72