GwiazdyMariusz Totoszko podjął z żoną decyzję o przeprowadzce do Hiszpanii. Oto jak żyje teraz

Mariusz Totoszko podjął z żoną decyzję o przeprowadzce do Hiszpanii. Oto jak żyje teraz

Mariusz Totoszko z żoną
Mariusz Totoszko z żoną
Źródło zdjęć: © Instagram | @mariusztotoszkomusic
Aleksandra Lewandowska
25.09.2021 14:18

Choć kariera Mariusza Totoszko w Polsce to pasmo sukcesów, muzyk i aktor postanowił wyjechać z żoną i córką do słonecznej Hiszpanii, gdzie rozpoczęli swoje życie od początku. Jak się okazuje, nie zamierzają wrócić do ojczyzny. - Jeśli mamy biedować, to lepiej tutaj - oznajmiła w wywiadzie żona Totoszko.

Mariusz Totoszko to polski aktor i piosenkarz, który w latach 2009-2014 był związany z grupą "Volver". W 2003 roku zajął drugie miejsce w drugiej edycji "Idola", a sześć lat temu wystąpił w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajął trzecie miejsce. Mimo tego, że w polskim show-biznesie osiągnął same sukcesy, wciąż czekał na swoje pięć minut. Z tego względu podjął decyzję o wyjeździe z rodziną do Hiszpanii.

Mariusz Totoszko przeprowadził się do Hiszpanii

Decyzję o przeprowadzce Totoszko podjął rok temu razem z żoną, Justyną Tomańską. Para jest ze sobą od 2010 roku i wspólnie wychowuje 10-letnią córkę, Zofię. Muzyk ma także 15-letnią córkę Julię, z małżeństwa z wokalistką i aktorką, Martą Smuk.

O wspólnym wyjedźcie Totoszko i Tomańska myśleli od dawna. Oboje kochają Hiszpanię, dlatego w 2014 wokalista podpisał nawet kontrakt z hiszpańską agencją muzyczną w Madrycie, ale otrzymał wtedy rolę w "Pierwszej miłości" i zdecydował się jeszcze zostać w kraju. Na początku pandemii jego żona postanowiła jednak wyjechać z córką na Costa del Sol i spędzić tam trochę czasu, a kiedy okazało się, że już nie mogą wyjechać, wtedy dołączył do nich Totoszko. Od tej pory żyją na południu kraju i nie mają zamiaru wracać.

"Warto było zmienić swoje życie"

- Modliłam się o tę Hiszpanię od dawna i moje modły zostały wysłuchane. Zaczynamy od zera. W Polsce nie mamy teraz pracy, więc jeśli mamy biedować, to lepiej tutaj - powiedziała rok temu w wywiadzie dla portalu "edziecko.pl" Justyna Tomańska.

Ich wspólne życie się jednak odmieniło. W tym roku muzyk zorganizował swój pierwszy koncert w Maladze. W planach ma rozwój kariery w Hiszpanii, bo jak przyznał w jednym z ostatnich postów na Instagramie "warto było zmienić swoje życie i miejsce na świecie".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl