Trwa ładowanie...

Marka Victoria's Secret opublikowała ranking najseksowniejszych gwiazd. Kobiety są oburzone!

Nie ma wątpliwości, że Victoria's Secret to najpopularniejsza marka bieliźniarska świata. Jej najnowsze kolekcje możemy oglądać na ciałach najpiękniejszych modelek świata podczas corocznych pokazów. Ostatnio ten kultowy brand zamieścił ranking najseksowniejszych gwiazd świata, który spotkał się z negatywnym odzewem ze strony konsumentek.
Share
Marka Victoria's Secret opublikowała ranking najseksowniejszych gwiazd. Kobiety są oburzone!
Źródło: East News
d3jobcr

W tym roku faworytkami VS zostały się m. in. Taylor Swift (zwyciężczyni w kategorii najseksowniejsza artystka), Mandy Moore (najseksowniejsza aktorka), Lady Gaga (najseksowniejsza piosenkarka) i Victoria Justice (właścicielka najseksowniejszego uśmiechu).

Dziewczyny z całego świata oburzone są faktem, że tegoroczna lista #WhatIsSexy2017 została zapełniona wyłącznie białymi, młodymi i bardzo szczupłymi gwiazdami. Feministki (i nie tylko) w mediach społecznościowych wyraziły swoje oburzenie tym faktem. Zarzuciły przedstawicielom marki, że popularyzują nierealne standardy, zamiast promować różnorodność.

Taylor Swift Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
Taylor SwiftŹródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY

Dziewczyny, którym daleko do tego "ideału", nie godzą się na marginalizowanie ich przedstawicielek w mediach: - Dlaczego nie promujecie znanych kobiet plus size? - zapytała jedna z nich. Kolejna dodała: - Swój ranking nazwaliście #WhatIsSexy, ale biorąc pod uwagę listę nagrodzonych, jego nazwa powinna brzmieć #WhiteIsSexy.
Jeszcze inna stwierdziła: - Jeszcze żadna marka nie zniszczyła swojej reptacji w tak "radosny" sposób.

Jak można było się spodziewać, mnóstwo osób poparło ten powszechny sprzeciw. A jak wy oceniacie rekację konsumentek? Uważacie, że przedstawiciele VS powinni odpowiedzieć na te zarzuty?

Zobacz także: Pięć najbardziej wpływowych Aniołków Victoria’s Secret

d3jobcr

Podziel się opinią

Share
d3jobcr
d3jobcr