Trwa ładowanie...
d1i6z6s
Ludzie

Marta Piasecka, nowa twarz „Teleexpressu” potępiła „Czarny protest”

„Szczęśliwa: Mama, Żona, Katoliczka, Polka, dziennikarka, prezenterka” pisze o sobie na Twitterze nowa gwiazda TVP. Jednoznacznie określa swoje poglądy - nie popiera "ogólnopolskiego strajku kobiet", a "biały protest".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot. AKPA
fot. AKPA (AKPA)
d1i6z6s

Piasecka kilka miesięcy temu wzięła ślub, a teraz spodziewa się dziecka, czym pochwaliła się na Twitterze. Fotografię z ciążowym brzuszkiem podpisała: „Pierwsze selfie z Córeczką w ważnym celu: #bialyprotest #JestemZaŻyciem mamaniejestsama.pl”.

Marta zamieściła fotografię akurat teraz, aby wyrazić swój sprzeciw wobec kobiet, które protestują przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Prezenterka „Teleexpressu” potępia aborcję:” Kobiecą wolnością i prawem wyboru" nie jest możliwość zabijania bezbronnych i słabszych ludzi”.

Piasecka jest jedną z kilku osób, które w tym roku przeszły z TV Republika do TVP. Wcześniej pracowała w redakcji Polsatu i w programie "Interwencja", a także - krótko - w TVP Info. Od 2013 była związana z TV Republika. Prowadziła programy: "Suma dnia", "Dzisiaj" i "Za siódmą górą".
Czytaj także: *
Bohosiewicz: Wałkowanie tematu aborcji, to tylko temat zastępczy, żeby wzburzyć lud
*
Zobacz także:

„To jest nasz obowiązek jako kobiet”. Uczestniczki strajku o swoich motywacjach

d1i6z6s

Podziel się opinią

Share
d1i6z6s
d1i6z6s