Marta Wierzbicka zachwyca w śmiałej sesji. Jak dzisiaj wygląda gwiazda "Na Wspólnej"?

Marta Wierzbicka zachwyca w śmiałej sesji. Jak dzisiaj wygląda gwiazda "Na Wspólnej"?

Marta Wierzbicka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej
Marta Wierzbicka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej
Źródło zdjęć: © AKPA | fot.M.Baranowski
15.11.2022 08:49, aktualizacja: 15.11.2022 09:09

Marta Wierzbicka karierę na ekranie zaczynała bardzo wcześnie, a co za tym idzie - dorastała na oczach widzów, którzy entuzjastycznie oceniali zmiany w jej wyglądzie. Jak wygląda obecnie? Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze śmiałej sesji zdjęciowej.

Szerszej publiczności dała się poznać w serialu "Na Wspólnej", w którym przez lata wcielała się w postać Oli Zimińskiej. Pojawiała się także w innych produkcjach telewizyjnych. Marta Wierzbicka na co dzień występuje w warszawskim Teatrze Capitol.

Wierzbicka o swoim ciele

Chociaż na początku przypisano jej wizerunek poukładanej, grzecznej dziewczynki, Marta Wierzbicka nie chciała mieć takiej łatki. W 2014 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Playboya". Od tamtej pory jej fizyczność była chętnie komentowana. Aktorka przyznaje jednak, że dla niej nie ma znaczenia, czy ma parę kilo więcej, czy mniej.

– Ja się zawsze czuję dobrze w swoim ciele. Żyję w zgodzie ze swoim ciałem niezależnie od tego, czy mam parę kilo plus, czy parę kilo na minusie. Zawsze jest mi ze sobą dobrze, bo najważniejsze jest to, jak czujemy się w głowie. Jeżeli czujemy się dobrze w głowie, to wtedy widać to też na zewnątrz - wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Marta Wierzbicka w śmiałej sesji

Temat wyglądu Marty Wierzbickiej co jakiś czas powracał jak bumerang. - Był taki moment, jak schudłam, że wszyscy się pytali, dlaczego ja schudłam. Wszędzie było to pytanie. Broniłam się wtedy, żeby nie wpaść w szufladę, że to jest Marta, która schudła i teraz będzie opowiadała, że schudła. Więc ja nie chciałam opowiadać, dlaczego schudłam i po co – wyznała w rozmowie z Żurnalistą. Genezą utraty wagi były problemy zdrowotne. - Udało mi się to unormować, dlatego schudłam – powiedziała Wierzbicka.

Marta Wierzbicka chętnie pokazuje efekty rozmaitych sesji zdjęciowych. Tym razem pochwaliła się nieco bardziej odważnymi fotografiami. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia, do których pozuje w samej bieliźnie. "Ależ ty jesteś piękna dziewczyno", "Fajne, bo jesteś taka niezwykła w swojej zwykłości" - czytamy.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta