Trwa ładowanie...
d1yc47z

Martyna Wojciechowska dziękuje fanom. Pomogli ciężarnej 16-latce z Meksyku

Martyna Wojciechowska jest zachwycona postawą fanów. Nie sądziła, że w czasie epidemii koronawirusa będą gotowi na taki gest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska jest wdzięczna swoim obserwatorom
Martyna Wojciechowska jest wdzięczna swoim obserwatorom (ons)
d1yc47z

Martyna Wojciechowska poprosiła fanów o pomóc w uzbieraniu 3 tys. zł na wyprawkę dla dziecka dla ciężarnej 16-latki, która żyje na wysypisku śmieci. Podróżniczka wciąż nie może uwierzyć, jaką kwotę udało się zebrać w zaledwie jeden dzień.

Martyna Wojciechowska dziękuje fanom

Maria Ines razem z matką i siostrą mieszka w kolonii na wysypisku śmieci. Meksykanki gnieżdżą się w malutkim pokoju, którego całe wyposażenie stanowią rzeczy znalezione na wysypisku. Ciężarna 16-latka śpi na łóżku, podczas gdy jej mama i siostra muszą zadowolić się miejscem na podłodze, nie mając nawet dostępu do kuchni.

d1yc47z

"Poprosiłam Was o wsparcie nowej podopiecznej fundacji UNAWEZA, zaledwie 16-letniej Marii Ines, i pomoc w uzbieraniu 3 tysięcy złotych na wyprawkę dla dziecka, a wy w jeden dzień podarowaliście jej 48 tys. zł" – napisała na swoim profilu na Instagramie zachwycona podróżniczka. "Mieliśmy w planie zakup wyprawki dla dziecka i badanie USG, ale z tymi środkami całkowicie odmienimy życie Marii Ines. Uwolni się od wysypiska śmieci, będzie miała gdzie mieszkać. Teraz jesteśmy w stanie opłacić roczny wynajem mieszkania i utrzymanie" – dodała, wciąż nie dowierzając, że w czasie epidemii koronawirusa ludzie tak się zachowają.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1yc47z

Podziel się opinią

Share

d1yc47z

d1yc47z