Trwa ładowanie...
d3ldbmy

Martyna Wojciechowska o świątecznym "cudzie". "Mikołaj dotarł też na wysypisko śmieci"

Martyna Wojciechowska często bierze udział w akcjach społecznych i pomaga potrzebującym. W te święta również nie zapomniała o dzieciach, nawet tych z krańca świata. Zaangażowała się w akcję, która odniosła sukces.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska o akcji charytatywnej w Meksyku
Martyna Wojciechowska o akcji charytatywnej w Meksyku (Instagram.com)
d3ldbmy

Martyna Wojciechowska nie tylko w swoich programach, ale też w mediach społecznościowych stara się pokazywać warunki życia osób w trudnej sytuacji. Stara się wszystkim pomagać oraz zwrócić uwagę ludzi na krzywdę innych. Często angażuje się w zbiórki, akcje charytatywne czy licytacje. Sama założyła fundację, dzięki której może pomagać bohaterkom swojego programu.

Martyna Wojciechowska – akcja charytatywna

Podróżniczka zorganizowała zbiórkę zabawek dla dzieci w Meksyku. Na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że udało się uratować święta najmłodszych. "Mikołaj dotarł też na wysypisko śmieci w Meksyku. I to wy nim byliście! Dzieciaki, podopieczni Fundacji UNAWEZA, dostały przybory szkolne i zabawki. Dla nas to czasem tak niewiele, a dla nich… Spójrzcie sami, jaka radość!" – napisała w opisie pod zdjęciem.

d3ldbmy

Jej obserwatorzy byli pod wrażeniem postawy podróżniczki. "I za to cię uwielbiam. Mały gest, a ile dobra", "Martynko, jesteś aniołem", "Cudowna wiadomość" – pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ldbmy

Zobacz także: Straciła dwa domy i oszczędności. Justyna zaczyna życie od zera w wieku 46 lat

d3ldbmy

Podziel się opinią

Share
d3ldbmy
d3ldbmy