Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska wspomina pierwszy dzień w przedszkolu. Pokazała archiwalne zdjęcie

Właśnie wystartował nowy rok szkolny. W dobie pandemii wzbudza on jeszcze większe zainteresowanie zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Martyna Wojciechowska postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniami ze swojego pierwszego dnia w przedszkolu.
Share
Martyna Wojciechowska wspomina przedszkole
Martyna Wojciechowska wspomina przedszkoleŹródło: ONS
d20txjp

Tegoroczny nowy rok szkolny wzbudza duże emocje. Uczniowie powrócili do nauki stacjonarnej, ale muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa narzuconych przed dyrekcje z uwagi na pandemię koronawirusa.

Martyna Wojciechowska wspomina przedszkole

W tym dniu słowa otuchy i wsparcia z pewnością przydadzą się każdemu uczniowi, dlatego Martyna Wojciechowska postanowiła zwrócić się do nich w swoim najnowszym poście.

d20txjp

"Naszym dzieciom w tych trudnych czasach pandemii życzę samych wspaniałych dni w szkole, nowych przyjaźni i kreatywnych nauczycieli, którzy rozbudzą w najmłodszych ciekawość świata, chęć do nauki, otwartość i tolerancję" – napisała.

Podróżniczka jednocześnie podzieliła się wspomnieniami ze swojego pierwszego dnia w przedszkolu. Okazuje się, że została z niego szybko wyrzucona, ponieważ nie potrafiła dostosować się do zasad i reguł.

"Faktycznie, nie potrafiłam robić wszystkiego na gwizdek: jeść, spać, bawić się. Jak widać, moja niepokorna natura ujawniła się dość wcześnie" – wyznała, jednocześnie publikując swoje stare zdjęcie. Trzeba przyznać, że Wojciechowska wyglądała wyjątkowo uroczo jako uczennica.

d20txjp

WPodróży: Niemcy Północne, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd cz. I

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d20txjp

Podziel się opinią

Share
d20txjp
d20txjp