GwiazdyMarzena Rogalska promienieje po odejściu z TVP. Wystarczy spojrzeć na jej nowe zdjęcia

Marzena Rogalska promienieje po odejściu z TVP. Wystarczy spojrzeć na jej nowe zdjęcia

Marzena Rogalska jest w świetnej formie
Marzena Rogalska jest w świetnej formie
Źródło zdjęć: © AKPA | Norbert Nieznanicki
Katarzyna Pawlicka

21.03.2021 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek. Obecnie układa sobie na nowo życie zawodowe po odejściu z Telewizji Polskiej. Przy okazji zachwyca promiennym wyglądem.

Marzena Rogalska przez wiele lat była związana z programem "Pytanie na śniadanie", który prowadziła w duecie z Tomaszem Kammelem. Śmiało można stwierdzić, że byli ulubioną parą telewidzów, a dziennikarka zarażała wszystkich na planie energią i znakomitym humorem.

Trudna decyzja

Nic dziwnego, że decyzja o odejściu, którą Rogalska podjęła w połowie lutego, była dla jej współpracowników, ale przede wszystkim widzów programu, ogromnym szokiem. Z kolei "znani i lubiani" niezwiązani ze stacją, gratulowali dziennikarce odwagi i podjęcia dobrej decyzji.

Marzena Rogalska przyznała, że impulsem do rezygnacji z pracy w telewizji publicznej był Ogólnopolski Strajk Mediów.

"Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej" – napisała na Instagramie.

W kolejnych wywiadach zaskoczyła m.in. wyznaniem, że jej zażyłość z Tomaszem Kammelem ograniczała się wyłącznie do kontaktów zawodowych.

"Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał, pozostawię bez komentarza" – wyznała.

Zmiany widać gołym okiem

Dziennikarka jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje aż 229 tys. internautów! Najnowsze zdjęcia Rogalskiej robią w sieci prawdziwą furorę, a 50-latka zbiera mnóstwo komplementów.

Trudno się dziwić – pani Marzena po odejściu z TVP naprawdę wygląda kwitnąco! Przykładem może być chociażby jedno z najnowszych zdjęć, do którego pozuje w różowym sweterku. "Piękna", "Marzenko, jak pięknie śmieją się twoje oczy," "Piękniutko Pani wygląda" czy "Marzenko, jak ty anielsko wyglądasz" – mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Wy też zauważacie przemianę Marzeny Rogalskiej? Chyba faktycznie jest coś na rzeczy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (106)
Zobacz także