Blisko ludziMarzena Rogalska zrezygnowała z "Pytania na Śniadanie". Prezenterka ma wsparcie Ewy Drzyzgi

Marzena Rogalska zrezygnowała z "Pytania na Śniadanie". Prezenterka ma wsparcie Ewy Drzyzgi

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska

07.03.2021 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena Rogalska pod koniec lutego ogłosiła, że odchodzi z TVP. Dziennikarka prowadziła flagowy program na antenie TVP2, "Pytanie na śniadanie". Jej decyzja odbiła się szerokim echem. Teraz Rogalska pisze, czyje ma wsparcie po dokonaniu tego kroku milowego w swojej karierze.

Niespodziewanie po 12 latach pracy Marzena Rogalska poinformowała, że odchodzi z TVP. Od tego czasu media i internauci zaczęli bardzo wnikliwie obserwować ją w sieci. Chłonęli wszystko co opublikowała, interesowali się jej dorobkiem zawodowym. Nie inaczej stało się dziś, kiedy Marzena Rogalska dodała post na Instagramie.

Lawina wsparcia po odejściu z Telewizji Publicznej

W pierwszym wywiadzie po odejściu, którego udzieliła Beacie Sadowskiej wyznała, że zaczęła jej dokuczać zależność. Wpływ na jej decyzję miało też to, że nie miała sprawczości, brakowało jej oddechu.

Po ogłoszeniu decyzji o odejściu posypała się prawdziwa lawina gratulacji. Sama dziennikarka również jest z siebie dumna. Teraz podała, co napisała jej ostatnio Ewa Drzyzga, koleżanka po fachu z telewizji TVN.

"Wyrzuć́ z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie" – miała powiedzieć Marzenie Rogalskiej prowadząca Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga". Kto wie, może to początek współpracy?

Co teraz z Marzeną Rogalską?

Jak wyznała w wywiadzie dziennikarka, teraz skupia się na pracy w radiu. Zapytana, czy pojawiły się oferty, po tym jak odeszła z TVP, odpowiedziała, że tak.

"Pojawiły się od razu, jednak daje sobie czas. Chce, by to wszystko było zrobione z sercem i na moich warunkach. (...) Znając życie, to w centrum znów będzie człowiek, bo właśnie za to kocham dziennikarstwo" - zakończyła gwiazda.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (209)