Trwa ładowanie...
27-11-2015 09:14

Marzy o studniówce z najprzystojniejszym premierem

Rozstała się z chłopakiem, więc postanowiła, że na studniówkę zaprosi premiera Kanady. 17-letnia Kashlee Taylor-Proulx zrobiła to przez Facebooka. Kanadyjczycy podeszli do sprawy poważnie i udostępniają jej posta. Do tej pory zrobiło to ponad 4 tysiące osób.

Share
Marzy o studniówce z najprzystojniejszym premieremŹródło: Facebook
d20cxx1

Rozstała się z chłopakiem, więc postanowiła, że na studniówkę zaprosi Justina Trudeau, premiera Kanady. 17-letnia Kashlee Taylor-Proulx zrobiła to przez Facebooka. Kanadyjczycy podeszli do sprawy poważnie i udostępniają jej posta. Do tej pory zrobiło to blisko 4 tysiące osób.

To miał być żart. Nastolatka przekomarzała się z koleżanką, że po zerwaniu z chłopakiem będzie musiała zaprosić na studniówkę premiera. Spontanicznie wstawiła na Facebooka zdjęcie, na którym trzyma kartkę z zaproszeniem dla Justina Trudeau. Sam zainteresowany jeszcze nie skontaktował się z 17-latką. - Mam nadzieję, że chociaż wyśle mi maila albo zadzwoni. Ale nic się nie stanie, jeśli tego nie zrobi. W końcu to premier - powiedziała Kashlee w rozmowie z "Global News".

Od kiedy Justin Trudeau został nowym premierem Kanady, szybko okrzyknięto go najprzystojniejszym szefem rządu w historii. Do tego - czuły małżonek.

(fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)

W czasie kampanii wyborczej ten przystojny polityk wielokrotnie pojawiał się w mediach, by eksponować swoje ciało.

(fot. Twitter)
Źródło: (fot. Twitter)

Wzdychają do niego miliony kobiet na całym świecie. Czy można się dziwić, że je zauroczył?

(fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)

Na podstawie globalnews.ca/(gabi)/WP Kobieta

d20cxx1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20cxx1
d20cxx1