Trwa ładowanie...
kult

Masakryczne praktyki kultu doprowadziły ojca dwójki dzieci do śmierci. Jego była dziewczyna opowiedziała, co przeżył

Jimmy Prout to jedna z ofiar kultu, którego tortury przypominają czas średniowiecza. Jego była dziewczyna, Mandy Carter, postanowiła opowiedzieć o tym, co on przeżył przed śmiercią - i jak tragiczne to było.

Share
Masakryczne praktyki kultu doprowadziły ojca dwójki dzieci do śmierci. Jego była dziewczyna opowiedziała, co przeżyłŹródło: Facebook.com, fot: James Prout
d328lmw

Jimmy Prout miał przeżyć miesiące znęcania się dokonywanego przez grupę, której przewodzi Zahim Zaman, zanim zmarł. Jednymi z tortur, których doświadczył, były wyrywanie zębów za pomocą młotka czy zmuszanie do stosunku płciowego z psem. Udostępniono nawet nagrania, na których kilka nocy przed morderstwem Prouta widać jak jest ciągniety po ulicy przez swoich zabójców.

Mandy Carter jest byłą dziewczyną Jimmy'ego, która go zostawiła tuż przed tym, zanim przeszedł pranie mózgu w kulcie. W programie telewizyjnym "Cults, Taboos and Twisted Faith UK" mówi, że żałuje, iż go zostawiła i nie rozumie, czemu nie uciekał od tych ludzi. Wyjawiła także, że jedną z rzeczy, do których go zmuszono, było zjedzenie własnego jądra. Prout próbował wołać o pomoc za pomocą swoich mediów społecznościowych, ale na niewiele to się zdało.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: James Prout

Grupa, która go torturowała początkowo miała być jedynie grupą znajomych, która z czasem przerodziła się w przerażający kult przewodzony przez Zamana. Ich lider z zewnątrz był postrzegany jako osoba o dobrym sercu. Często uczęszczał na wydarzenia charytatywne, a raz nawet odmówił przyjęcia nagrody za zwrócenie zagubionego psa. W rzeczywistości miał jednak przewodzić kultowi, manipulować i torturować ludzi, którzy byli od niego psychicznie uzależnieni.

d328lmw

Zaman został skazany za zamordowanie Prouta oraz tortury, które miały trwać od drugiej połowy 2015 roku do lutego 2016 roku, gdy Jimmy zmarł. Dopiero teraz wychodzą na jaw szczegóły ich zbrodni, które pokazują, jak niebezpieczne potrafią być kulty. Zaman spędzi w więzieniu 33 lata. Prout osierocił dwójkę swoich dzieci.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d328lmw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d328lmw
d328lmw