Masz kartę Moja Biedronka? Sieć zadziwiła klientów

Masz kartę Moja Biedronka? Sieć zadziwiła klientów

Korzyści z karty Moja Biedronka
Korzyści z karty Moja Biedronka
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
09.01.2024 15:14, aktualizacja: 09.01.2024 15:38

Sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalny program lojalnościowy dla swoich klientów. Podpowiadamy co zrobić, aby w pełni korzystać z oferowanych zniżek w ramach Mojej Biedronki.

Karta Moja Biedronka jest dostępna dla wszystkich klientów sieci sklepów. Wyrobić można ją m.in. przy kasie w sklepie. Najpierw trzeba jednak spełnić jeden warunek: podać swoje podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

Łącznie otrzymamy trzy karty: jedną w rozmiarze dowodu osobistego oraz dwie mniejsze ze specjalnymi dziurkami w rogu, które można np. przypiąć do kluczy. Wyrobienie karty jest bezpłatne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karta Moja Biedronka. Jak z niej korzystać?

Aby móc w pełni korzystać z oferty rabatowej Moja Biedronka na wybrane produkty, trzeba uprzednio aktywować kartę. Można to zrobić na trzy sposoby. Najprostszy z nich to wypełnienie formularza na stronie internetowej. Ten sam formularz znajduje się również w aplikacji Biedronka, która jest dostępna w Google Play (Android) oraz w App Store (iOS).

Inna metoda to aktywacja telefoniczna. Wystarczy zadzwonić na infolinię na numer (22) 20 534 00. Po rejestracji karty otrzymamy wiadomość sms, czy proces przebiegł poprawnie.

Moja Biedronka. Dlaczego warto wyrobić kartę?

Kierownictwo sieci sklepów Biedronka zachęca do wyrobienia karty lojalnościowej podkreślając, że udział w programie wiąże się z szeregiem przywilejów.

Wiele promocji na produkty, które znajdziemy na półkach, jest dostępnych tylko z kartą Moja Biedronka. Co więcej, jeśli zdecydujemy się zainstalować aplikację, możemy pomnożyć rabaty. Dzięki funkcji "shakeomat" uzyskamy dwie dodatkowe spersonalizowane promocje na produkty, które znajdą się w sklepie przypisanym w aplikacji jako mój sklep. Dodatkowo, dzięki aplikacji nie musimy fizycznie posiadać karty, aby móc skorzystać z promocji.

Zmiany w aplikacji Biedronka

W ostatnich dniach pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji. Po zmianach jej działanie zostało usprawnione. Dodatkowo udostępniono ciemny motyw oraz funkcję utworzenia listy zakupów z produktów dostępnych w ofercie sklepu.

Co się stanie, jak zniszczę kartę Moja Biedronka?

Zniszczenie karty Moja Biedronka nie oznacza, że nie będziemy mogli już korzystać z promocji. Udział w programie lojalnościowym można bowiem potwierdzić na dwa inne sposoby: poprzez podanie przy kasie numeru telefonu przypisanego do karty lub zeskanowanie kodu kreskowego z karty umieszczonej w aplikacji.

W przypadku zgubienia karty lojalnościowej, można zwrócić się z prośbą o pomoc do biura obsługi klienta. Z pomocy można skorzystać telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta