Trwa ładowanie...
dppqz30
Informacja prasowa
miszmasz

Maszynka do golenia pomoże uwolnić piękno Twojej skóry

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu, a Ty pragniesz być gotowa na każdą przygodę. Wszystko musi być gotowe w mgnieniu oka, co oznacza, że wybierasz te produkty, do których masz zaufanie i pewność, że sprawdzą się w każdej sytuacji, a ponadto będą maksymalnie kompaktowe. Z najnowszych badań Gilette Venus wynika, że przeciętna kobieta podejmuje 15 decyzji podczas swoich porannych zabiegów toaletowych. Łatwo można pozbyć się tej jednej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maszynka do golenia pomoże uwolnić piękno Twojej skóry
(Fotolia)
dppqz30

Niemal wszystkie kobiety zgadzają się, że wygląd ich skóry po goleniu ma ogromne znaczenie (98 proc.), a wiele z nich przyznaje, że w znacznym stopniu wpływa on na ich pewność siebie. Kobiety depilują się każdego ranka, a często dodatkowo przed specjalnym wyjściami, dlatego muszą być wyposażone w produkt, który zapewni im optymalną gładkość. Większość kobiet definiuje skórę „gładką” jako „miękką w dotyku” (55 proc.), a połowa zwraca uwagę na „brak widocznych fragmentów włosów” (47 proc.). Kobiety pragną gładkiej, seksownej, namacalnie miękkiej skóry każdego dnia.

Zarówno kobiety żyjące w biegu, jak i te, które po prostu szukają dobrego produktu, potrzebują maszynki, która zapewni idealne efekty depilacji zawsze i wszędzie. Zazwyczaj kobiety planują (lub starają się planować) swoje życie towarzyskie, chociaż wiele z nich przyznaje, że nie zawsze się to udaje i oceniają się jako spontaniczne. Ponadto 80 proc. kobiet twierdzi, że w podróży zawsze ma ze sobą maszynkę, co oznacza, że Gillette Venus Snap jest dla nich idealną propozycją. Ten przenośny model wyposażony jest w miniaturową rączkę, pełnowymiarową, pięcioostrzową głowicę Embrace oraz stylowe etui, które bez problemu zmieści się w każdej torebce.

Venus Snap to idealne, mobilne narzędzie dla kobiet, które są w ciągłym ruchu. Oferuje najbardziej zaawansowaną technologię dostępną na rynku, a zarazem mieści się w każdej kosmetyczce lub torebce. Nawet jeśli zdarzy Ci się wybrać drzemkę zamiast prysznica, Snap pomoże Ci wygładzić skórę łatwo i skutecznie, kiedy w ostatniej chwili pojawią się jakieś spontaniczne plany.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Gillette pozwoli Ci uzyskać natychmiastową gładkość w każdej sytuacji dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak:

dppqz30

- Pięknie zaprojektowane, przenośne etui, które mieści się w każdej torebce, torbie podróżnej lub sportowej, szufladzie lub samochodzie.

- Pełnowymiarowy wkład Venus Embrace z pięcioma ostrzami otoczonymi ochronną warstwą nawilżającą, który zapewnia perfekcyjną dokładność golenia, wystarczy delikatnie zwilżyć maszynkę.

- Dobrze leżąca w dłoni mini-rączka, która zapewnia pełną kontrolę podczas golenia i wygodę przechowywania. Nowa różowo-pomarańczowa rączka pasuje do wymiennych wkładów Venus Embrace.

Gillette Venus chce wyznaczyć nowe standardy usuwania włosów i zachęca kobiety, żeby wybrały gładkość, oferując im osobiste doświadczenie pielęgnacji skóry. Kiedy wybierasz gładkość z maszynkami Gillette, nawilżasz, delikatnie złuszczasz i pielęgnujesz każdy kontur swojego ciała, pozostawiając skórę doskonale wypielęgnowaną.

dppqz30

Podziel się opinią

Share
dppqz30
dppqz30