Trwa ładowanie...
d3yk434

Mateusz Damięcki opublikował ważny komentarz. "Znam fajny kościół"

Mateusz Damięcki udostępnił na swoim koncie na Instagramie ważny wpis. Odniósł się w nim do sytuacji w polskim Kościele. Post spotkał się z dużym zainteresowaniem internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Damięcki ma 38 lat
Mateusz Damięcki ma 38 lat (ONS.pl)
d3yk434

Mateusz Damięcki – ważny wpis

Ostatnio Mateusz Damięcki opublikował post, w którym odniósł się do problemu pedofilii w Kościele. "Szanowni Państwo, straciliśmy zdolność odnotowywania niuansów, czytania ze zrozumieniem, zauważania znaków przestankowych i widzenia prawdziwych intencji. Mieszamy w worku wszystko jak leci, głupio lub złośliwie. W zależności od opcji polityczno-wyznaniowo-seksualnej. Strzelamy do siebie jadem i pociskami ze stępionym czubkiem" – czytamy w jego wpisie na Instagramie. Jego post spotkał się z dużym zainteresowaniem internautów. Pojawiło się dużo komentarzy na ten temat.

d3yk434

Jedna z pań napisała, że jej zdaniem Kościół jest siedliskiem zła. Do jej słów odniósł się Mateusz Damięcki. Nie zgodził się z jej zdaniem.

Mateusz Damięcki o Kościele

"A ja znam fajny kościół, w którym ludziom się pomaga. Znam też jednego takiego księdza, który trzymał moje dziecko i nie spadło mu na podłogę i znam też takiego biskupa (a żeby było ciekawiej, w ogóle znam tylko jednego biskupa) biskupa Rysia, który zmienia świat na lepsze. Tylko trzeba otworzyć na niego ucho, bo bez tego umknie nam jego dobra mądrość. Poza tym kościół to wielu moich znajomych, którzy oprócz błędów i grzechów popełnianych przez wszystkich z nas, nie wyróżniają się szczególnym złem. To jest ten Kościół, o którym pisałem" – napisał aktor.

d3yk434

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yk434

Podziel się opinią

Share

d3yk434

d3yk434