GwiazdyMatt Damon odnawia przysięgę małżeńską

Matt Damon odnawia przysięgę małżeńską

Matt Damon odnawia przysięgę małżeńską
Źródło zdjęć: © AFP

27.02.2013 20:04, aktual.: 27.02.2013 23:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie rodzinne jest dla Matta Damona równie ważne, co kariera. Aktor postanowił właśnie odnowić przysięgę ślubną.

Życie rodzinne jest dla Matta Damona równie ważne, co kariera. Aktor postanowił właśnie odnowić przysięgę ślubną. Damon jest od ośmiu lat mężem Luciany Barroso. Para wychowuje wspólnie cztery córki: 14-letnią Alexię, 6-letnią Isabellę, 4-letnią Gię i 2-letnią Stellę. Swoją przysięgę małżonkowie chcą odnowić w trakcie romantycznego wypadu, na który nie mieli czasu, gdy stawali przed ołtarzem.

- Ich ślub był bardzo skromny - mówi anonimowy informator. - Pobrali się na Manhattanie. Nigdy nie zorganizowali niczego większego.

Na ceremonii, która miała miejsce w 2005 roku, obecni byli tylko członkowie najbliższej rodziny. Teraz para chce zorganizować uroczystość również dla przyjaciół - zaproszenia zostały już rozesłane. Na razie Damon i Barroso poprosili znajomych o rezerwację terminu w kwietniu. Nie podali żadnych szczegółowych informacji, zastrzegli jednak, iż to impreza "bez dzieci".

- Chciałbym być lepszy, bardziej romantyczny, ponieważ moja żona zasługuje na kogoś, kto zaskakuje ją podarkami i kwiatami albo inną niespodzianką - powiedział niedawno Damon. - Nigdy nie byłem w tym dobry, a ona jest w tym świetna.

Od 22 lutego aktora możemy oglądać na naszych ekranach w filmie "Promised Land" Gusa Van Santa. Kolejna premiera z jego udziałem to "Elizjum" w reżyserii Neilla Blomkampa.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także