GwiazdyMąż Margaret zmienił fryzurę na rocznicę ślubu. Wybrał nietuzinkowy kolor

Mąż Margaret zmienił fryzurę na rocznicę ślubu. Wybrał nietuzinkowy kolor

Margaret świętuje pierwszą rocznicę ślubu.
Margaret świętuje pierwszą rocznicę ślubu.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

26.01.2021 12:25

Margaret razem z mężem Piotrem Kozieradzkim obchodzi właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się z dala od blasku fleszy, a o całej ceremonii poinformowali już po fakcie. Teraz przyszedł czas na świętowanie, a Kozieradzki znany bardziej jako KaCeZet postanowił w ciekawy sposób uczcić papierową rocznicę.

Margaret swego czasu była jedną z topowych wokalistek z naszego rodzimego podwórka. Jej hity leciały praktycznie w każdej rozgłośni radiowej, a sama kariera piosenkarki nabrała tempa. Jednak Margaret, ku rozpaczy swoich fanów, nagle zniknęła z mediów na dłużej. Przestała udzielać się w social mediach i zrezygnowała z pozowania na ściankach.

Margaret i KaCeZet świętują rocznicę

Po kilku miesiącach milczenia Margaret powróciła odmieniona. Zaczęła wstawiać pierwsze nagrania, na których zauważalne były zmiany wizerunku wokalistki. Razem z mężem zamieszkała z dala od Warszawy i zaszyła się w domku pośrodku lasu. Jak przekonuje Margaret, dopiero teraz mogą w pełni cieszyć się spokojem oraz ciszą.

Margaret długo ukrywała swój związek z muzykiem Piotrem Kozieradzkim. Dopiero podczas jednego z koncertów w stolicy w 2019 roku piosenkarka wyjawiła przed publicznością, że jest zaręczona. Para nie czekała długo na ślubną uroczystość – pobrali się w styczniu 2020 roku podczas wizyty w Peru. Ceremonia miała nietypowy charakter, ponieważ małżonkowie otrzymali błogosławieństwo od miejscowych szamanów. Margaret dodała także, że ślub był "pełen magii".

Od tego pamiętnego wydarzenia minął właśnie rok. Wokalistka na swoim oficjalnym koncie na Instagramie zamieściła zdjęcie ze ślubu, które tajemniczo podpisała. Co ciekawe, jej mąż postanowił nieco inaczej uczcić papierową rocznicę ślubu – wybrał się w tym celu do fryzjera.

Margaret pokazała metamorfozę męża w relacji na Instagramie. KaCeZet zdecydował się na zafarbowanie włosów na błękitny kolor, co bardzo spodobało się piosenkarce. W nowym odcieniu włosów Kozieradzki wygląda całkiem korzystnie, choć fryzura sama w sobie nie jest zaskakująca.

Obraz
© Instagram.com @margaret_official
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także