Mąż zdradził ją ze studentką. Dziś to znana aktorka

Mąż Marii Pakulnis zdradził ją z Joanną Trzepiecińską
Mąż Marii Pakulnis zdradził ją z Joanną Trzepiecińską
Źródło zdjęć: © AKPA

15.11.2023 16:13, aktual.: 15.11.2023 17:56

Maria Pakulnis, jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, otworzyła się niedawno i w wywiadzie-rzece opowiedziała wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. Mało kto wie, że gwiazda filmu "Johnny" czy serialu "Dewajtis" trwała przy mężu mimo jego zdrady z młodszą o 17 lat studentką.

Maria Pakulnis to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych, serialowych i teatralnych, jest też laureatką nagrody Orła za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą w filmie "Johnny". Ostatnio widzowie mogli oglądać ją w serialu "Dewajtis".

Mąż Marii Pakulnis zdradził ją z Joanną Trzepiecińską

Mało kto wie, że Pakulnis ma za sobą trudne doświadczenia. 67-letnia gwiazda była przez lata związana z reżyserem i aktorem Krzysztofem Zaleskim. Ich związek nie był łatwy - wszystko dlatego, że mężczyzna zdradził żonę z Joanną Trzepiecińską, która była wówczas studentką. Gwiazda "Rodziny zastępczej" była młodsza od Zaleskiego aż o 17 lat. Podobna historia spotkała kilka lat wcześniej samą Pakulnis - Zaleski zostawił dla niej swoją żonę oraz kilkuletnią córeczkę.

Jak skomentowała aktorka romans męża? "Krzysiek był artystą, który w czasie naszej wspólnej drogi miał swoje fascynacje i to wszystko. Był wolnym człowiekiem" - podkreśliła w wydanym niedawno wywiadzie-rzece pt. "Moja nitka".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Zaleski wrócił do żony

Chociaż Zaleski zdradził żonę, para ostatecznie po kilku tygodniach wróciła do siebie. Kiedy reżyser dowiedział się, że jego żona jest w ciąży, wrócił do niej. Dlaczego zdecydowała się z nim zostać?

"Może mu uwierzyłam, że nie umie żyć beze mnie. A potem może myślałam, że wielu mężczyzn skręca na chwilę w bok, ale zawsze wracają do gniazda" - wyjaśniała aktorka w książce. Razem przetrwali do śmierci Zaleskiego w 2008 roku.

Joanna Trzepiecińska ostatecznie znalazła innego partnera. Związała się z Januszem Andermanem. Mężczyzna również był od niej starszy o kilkanaście lat, miał też za sobą nieudane małżeństwo. Ostatecznie jednak związek nie przetrwał, a Anderman porzucił aktorkę dla dziennikarki.

"Wyszłam za niego z wielkiej miłości i miałam poczucie, że byłam kochana. Przeżyłam wiele pasjonujących lat ze świadomością, że mam obok siebie niezwykle interesującego człowieka. Nigdy się z nim nie nudziłam" - opowiadała Trzepiecińska w jednym z wywiadów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (64)
Zobacz także