GwiazdyHarry i Meghan podpadli królewskiej służbie. "Jeszcze im mało?"

Harry i Meghan podpadli królewskiej służbie. "Jeszcze im mało?"

Harry i Meghan podpadli królewskiej służbie. "Jeszcze im mało?"
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

19.07.2019 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę Harry i księżna Meghan dostali do dyspozycji pierwszorzędne biura w Pałacu Buckingham. Królewska służba nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw. – W wyniku tego posunięcia wiele osób próbuje utrudniać życie parze – ujawniono.

Harry i Meghan – nowe biura

#

Jak donosi "The Sun", książę i księżna Sussex otrzymali sześć dużych pokoi od zarządcy pałacu Buckingham. Do końca roku mają przenieść się tam ze swoimi pracownikami, czym już podobno psują krew pałacowej służbie.

– Pytają: "Jeszcze im mało?". Uważają, że tak wspaniała przestrzeń zostaje przekazana Harry'emu i Meghan, którzy mają już biura w Pałacu Kensington – mówi królewski informator w rozmowie z "The Sun". Oliwy do ognia dolewa to, że dopiero co para za miliony wyremontowała Frogmore Cottage.

Harry i Meghan krytykowani

#

Według źródła gazety, w wyniku tego posunięcia wiele osób próbuje utrudniać życie Harry'emu i Meghan. – Ale fakty są takie, że zarządca pałacu zaproponował te pokoje, ponieważ są one obecnie nieużywane – dodaje.

Jak twierdzi, mimo że zarezerwowano je dla pary książęcej, to tylko na czas ich pobytu w pałacu. Poza tym okresem, przestrzeń będzie dzielona między wszystkich pracowników. – Nie będzie remontu ani zakupu nowych mebli. Zostaną tylko wstawione biurka – uspokaja osoba z otoczenia Sussexów.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (129)
Zobacz także