Trwa ładowanie...

Meghan Markle i książę Harry żegnają się z fanami na Instagramie. To ich ostatni post jako książęcej pary

Meghan Markle i książę Harry pożegnali się jako członkowie rodziny królewskiej w ostatnim wpisie na Instagramie. Podziękowali za wsparcie i wspólne zaangażowanie na rzecz czynienia dobra na świecie. Zapowiedzieli też powrót.

Share
Meghan Markle i książę Harry żegnają się z fanami na Instagramie. To ich ostatni post jako książęcej pary
Źródło: Getty Images
d46vhoq

Meghan Markle i książę Harry wraz z końcem marca oficjalnie przestaną pełnić funkcje członków rodziny królewskiej. Na oficjalnym profilu Sussexów na Instagramie pojawił się właśnie ich ostatni wpis jako książęcej pary. Dziękują fanom za dotychczasowe wsparcie i zapowiadają powrót.

Meghan Markle i książę Harry - ostatni wpis na Instagramie

"Jak wszyscy możemy odczuć, świat w tej chwili wydaje się wyjątkowo delikatny.Jesteśmy jednak przekonani, że każda istota ludzka ma potencjał i szansę na dokonanie zmiany - jak teraz na całym świecie, w naszych rodzinach, naszych społecznościach i na pierwszej linii frontu - razem możemy podnieść się nawzajem, aby uświadomić sobie pełność tej obietnicy" – zaczęli wpis, motywując fanów do zmiany i zjednoczenia w czasie panującego kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa.

"To, co jest w tej chwili najważniejsze to zdrowie i dobre samopoczucie każdego na całym świecie oraz znalezienie rozwiązań wielu problemów, które pojawiły się w wyniku pandemii. Ponieważ wszyscy odgrywamy pewne role podczas tej globalnej zmiany i towarzyszącej jej zmianie nawyków, w tym nowym rozdziale skoncentrujemy się na zrozumieniu, w jaki sposób możemy lepiej przyczynić się światu. Chociaż możecie nas tutaj nie widzieć, nasze prace są kontynuowane" – zapowiedzieli.

Podziękowali też fanom za wsparcie, inspirację i wspólne zaangażowanie na rzecz czynienia dobra na świecie. "Z niecierpliwością czekamy na ponowne nawiązanie z wami kontaktu. Byliście świetni! Do tego czasu dbajcie o siebie i siebie nawzajem. Harry i Meghan" – zakończyli. Możemy się więc spodziewać, że już wkrótce powrócą do mediów społecznościowych, tym razem jednak, już bez królewskich tytułów.

Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46vhoq

Podziel się opinią

Share
d46vhoq
d46vhoq