Blisko ludziKsiążę Harry i Meghan Markle byli ostatnio w Londynie. Widzieli się z księciem Karolem

Książę Harry i Meghan Markle byli ostatnio w Londynie. Widzieli się z księciem Karolem

Książę Harry i Meghan Markle byli ostatnio w Londynie. Widzieli się z księciem Karolem
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
25.03.2020 17:19, aktualizacja: 25.03.2020 17:56

W pierwszej połowie marca Meghan Markle i książę Harry byli w Londynie podczas obchodów Święta Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim. Mieli wówczas kontakt ze wszystkimi członkami rodziny królewskiej. Przypominamy, że dzisiaj wykryto koronawirusa u księcia Karola.

Książę Harry i Meghan Markle przebywają bezpiecznie w Kanadzie. Ostatnio byli w Londynie podczas obchodów Święta Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim. Obchody tego wyjątkowego dnia zaczynają się od nabożeństwa wieloreligijnego w Londynie z udziałem Głowy Wspólnoty Narodów. We mszy udział bierze królowa Elżbieta II jako brytyjski monarcha oraz sekretarz generalny.

Do Wielkiej Brytanii książę Harry i Meghan Markle przylecieli sami, zostawiając Archiego z opiekunką w Kanadzie. Uznali, że ze względu na koronawirusa to będzie najbezpieczniejsze rozwiązanie. Jak informuje "People" zachowali wszelkie środki ostrożności zarówno podczas wizyty, jak i powrotu.

Książę Harry i Meghan Markle mają wiernych fanów

Dzisiaj okazało się, że wynik testu na obecność koronawirusa u księcia Karola wyszedł pozytywnie. Dlatego internauci pogratulowali mądrej decyzji, że nie zdecydowali się na dłuższy pobyt w Londynie. Po raz pierwszy docenili ich przeprowadzkę do Kanady. Uważają, że postąpili rozsądnie, że nie zabrali ze sobą 10-miesięcznego Archiego. O tym wszystkim dowiadujemy się z Twiterra.

Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta