Trwa ładowanie...
d1yc47z

Książę Harry i Meghan Markle byli ostatnio w Londynie. Widzieli się z księciem Karolem

W pierwszej połowie marca Meghan Markle i książę Harry byli w Londynie podczas obchodów Święta Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim. Mieli wówczas kontakt ze wszystkimi członkami rodziny królewskiej. Przypominamy, że dzisiaj wykryto koronawirusa u księcia Karola.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i książę Harry podczas obchodów Święta Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim
Meghan Markle i książę Harry podczas obchodów Święta Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim (ONS.pl)
d1yc47z

Książę Harry i Meghan Markle przebywają bezpiecznie w Kanadzie. Ostatnio byli w Londynie podczas obchodów Święta Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim. Obchody tego wyjątkowego dnia zaczynają się od nabożeństwa wieloreligijnego w Londynie z udziałem Głowy Wspólnoty Narodów. We mszy udział bierze królowa Elżbieta II jako brytyjski monarcha oraz sekretarz generalny.

Do Wielkiej Brytanii książę Harry i Meghan Markle przylecieli sami, zostawiając Archiego z opiekunką w Kanadzie. Uznali, że ze względu na koronawirusa to będzie najbezpieczniejsze rozwiązanie. Jak informuje "People" zachowali wszelkie środki ostrożności zarówno podczas wizyty, jak i powrotu.

d1yc47z

Książę Harry i Meghan Markle mają wiernych fanów

Dzisiaj okazało się, że wynik testu na obecność koronawirusa u księcia Karola wyszedł pozytywnie. Dlatego internauci pogratulowali mądrej decyzji, że nie zdecydowali się na dłuższy pobyt w Londynie. Po raz pierwszy docenili ich przeprowadzkę do Kanady. Uważają, że postąpili rozsądnie, że nie zabrali ze sobą 10-miesięcznego Archiego. O tym wszystkim dowiadujemy się z Twiterra.

Instagram.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1yc47z

Podziel się opinią

Share

d1yc47z

d1yc47z