Trwa ładowanie...
d4g7al3

Meghan Markle i księżna Kate uchodzą za rywalki. Wiadomo, co stało się w karocy

Meghan Markle i księżna Kate – ten temat wraca jak bumerang. Choć wiele osób myśli, że nietęga mina Kate Middleton podczas podróży karocą z Meghan wynikała ze słabych stosunków między księżnymi, prawdziwy powód jest zupełnie inny. Księżna Kate jest chora!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate, choć starała się uśmiechać, na wielu zdjęciach z karocy ma bardzo nietęgą minę
Księżna Kate, choć starała się uśmiechać, na wielu zdjęciach z karocy ma bardzo nietęgą minę (Getty Images)
d4g7al3

Meghan Markle i księżna Kate w karocy

Księżna Kate od wielu miesięcy ma być w konflikcie z Meghan Markle, świeżo upieczoną księżną Sussex. Jednak nietęga mina żony księcia Williama podczas podróży karetą wcale nie wynikała z tego, że panie mają problem w porozumieniu się. Jak donosi "Expresss", księżna Kate cierpi na chorobę lokomocyjną, która nie daje jej spokoju, szczególnie podczas takich "wyboistych" podróży.

d4g7al3

Kiepska mina Kate

Księżna Kate, choć starała się uśmiechać, na wielu zdjęciach z karocy ma bardzo nietęgą minę. Dlaczego? Jak donoszą brytyjskie media, organizm księżnej odmawiał współpracy.

   Getty Images
(Getty Images)

Meghan Markle i księżna Kate u królowej Elżbiety

Meghan Markle, księżna Kate oraz królowa znalazły się w karocy z powodu wydarzenia Tropping the Colour 2019, czyli urodzin królowej Elżbiety. To jedno z najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Jest hucznie świętowane przez ludzi na wyspach.

d4g7al3

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d4g7al3

Podziel się opinią

Share
d4g7al3
d4g7al3