WP

Meghan Markle i księżna Kate uchodzą za rywalki. Wiadomo, co stało się w karocy

Meghan Markle i księżna Kate – ten temat wraca jak bumerang. Choć wiele osób myśli, że nietęga mina Kate Middleton podczas podróży karocą z Meghan wynikała ze słabych stosunków między księżnymi, prawdziwy powód jest zupełnie inny. Księżna Kate jest chora!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate, choć starała się uśmiechać, na wielu zdjęciach z karocy ma bardzo nietęgą minę
Księżna Kate, choć starała się uśmiechać, na wielu zdjęciach z karocy ma bardzo nietęgą minę (Getty Images)
WP

Meghan Markle i księżna Kate w karocy

Księżna Kate od wielu miesięcy ma być w konflikcie z Meghan Markle, świeżo upieczoną księżną Sussex. Jednak nietęga mina żony księcia Williama podczas podróży karetą wcale nie wynikała z tego, że panie mają problem w porozumieniu się. Jak donosi "Expresss", księżna Kate cierpi na chorobę lokomocyjną, która nie daje jej spokoju, szczególnie podczas takich "wyboistych" podróży.

WP

Kiepska mina Kate

Księżna Kate, choć starała się uśmiechać, na wielu zdjęciach z karocy ma bardzo nietęgą minę. Dlaczego? Jak donoszą brytyjskie media, organizm księżnej odmawiał współpracy.

Getty Images
Podziel się

Meghan Markle i księżna Kate u królowej Elżbiety

WP

Meghan Markle, księżna Kate oraz królowa znalazły się w karocy z powodu wydarzenia Tropping the Colour 2019, czyli urodzin królowej Elżbiety. To jedno z najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Jest hucznie świętowane przez ludzi na wyspach.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP