GwiazdyMeghan Markle planuje huczne urodziny. Na liście gości zabrakło Kate Middleton

Meghan Markle planuje huczne urodziny. Na liście gości zabrakło Kate Middleton

Meghan Markle organizuje urodziny
Meghan Markle organizuje urodziny
Klaudia Stabach

04.08.2020 08:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

4 sierpnia Meghan Markle kończy 39 lat. Z tej okazji żona księcia Harry'ego postanowiła wyprawić przyjęcie w Stanach Zjednoczonych. Zagraniczna prasa donosi, że zabawa potrwa trzy dni, a goście będą musieli dostosować się do pewnych wymagań.

Meghan nie należy już do rodziny królewskiej, ale nie zmieniły się jej upodobania co do życia na wysokim poziomie i hucznych przyjęć. Zdaniem magazynu "In Touch Weekly" żona Harry'ego uznała, że pora odreagować ostatnie trudne dla niej miesiące, a najlepszym sposobem będzie zabawa w gronie znajomych.

Meghan Markle szykuje przyjęcie urodzinowe

Tabloid twierdzi, że Meghan Markle zadbała o każdy szczegół swojego przyjęcia, ponieważ chce wyprawić imprezę, która na długo zapadnie w pamięci gości. Świętowanie ma potrwać trzy dni, a budżet wynosi ponad 200 tys. dolarów.

Wśród zaproszonych gości ma znaleźć się śmietanka towarzyska Hollywood oraz znajomi Meghan. Jak twierdzi "In Touch Weekly", na liście gości zabrakło Kate Middleton, jednak jej samej nie przeszkadza ten fakt, ponieważ nie do końca odnajduje się w specyficznym towarzystwie celebrytów.

Zasady na przyjęciu Meghan Markle

Wszyscy zaproszeni będą musieli dostosować się do trzech zasad. Pierwszą z nich jest konieczność wykonania testu na koronawirusa tuż przed startem imprezy, druga dotyczy zakazu wnoszenia telefonów komórkowych, a trzecia to konieczność podpisania klauzuli poufności.

Tabloid twierdzi, że Meghan Markle nie może doczekać się przyjęcia, ale trochę inne nastawienie ma jej mąż. Książę Harry co prawda w przeszłości nie stronił od imprez, jednak obecnie ma trochę inne upodobania co do formy świętowania ważnych dni i wolałby spędzić urodziny żony w bardziej kameralnych okolicznościach.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)