Trwa ładowanie...

Meghan Markle zrobiła niespodziankę chorej fance. Nagrała sekretną wiadomość

Meghan Markle od dwóch lat dostaje wiadomości od dziewczyny, która zmaga się z guzem mózgu. Gdy nadarzyła się okazja, księżna nagrała wiadomość głosową dla 14-latki i poprosiła swojego męża, żeby przekazał fance telefon z nagraniem.
Share
Meghan nie mogła uczestniczyć w spotkaniu
Meghan nie mogła uczestniczyć w spotkaniuŹródło: Getty Images
d384777

Wirtualna znajomość Aleyny Genc z Meghan Markle zaczęła się od niewinnej wiadomości. Nastolatka była pod wrażeniem jednego z wystąpień księżnej i postanowiła pogratulować jej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Historia życia chorej Aleyny poruszła serce Meghan Markle.

Sekretna wiadomość Meghan Markle

Ostatnio książę Harry pojawił się w Nottingham Academy z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Tam spotkał się z młodymi ludźmi zaangażowanymi w projekty społeczne mające na celu poprawę zdrowia psychicznego. Wśród nich była właśnie Aleyna.

d384777

Ku zaskoczeniu wszystkich książę poprosił o możliwość spotkania się z nią. Jak się okazało, musiał przekazać jej wiadomość głosową, którą jego żona nagrała właśnie dla chorej nastolatki. "Piszę do Meghan od dwóch lat, ale nie spodziewałam się, że specjalnie dla mnie nagra wiadomość" - przyznała dziewczyna w rozmowie z zagranicznymi mediami.

Pod koniec wizyty Harry'ego Aleyna wręczyła mu pluszową maskotkę dla małego Archiego. Książę zażartował, że przyda się nowa zabawka, ponieważ syn od kilku nocy daje nieźle w kość młodym rodzicom.

Zobacz także: Mamy mają moc - Lidia Bukowska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d384777

Podziel się opinią

Share
d384777
d384777