ycipk-2yaifn

Melania Trump o Agacie Dudzie. Rzadko tak się wypowiada

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda byli gośćmi Donalda i Melanii Trumpów. Pierwsza dama USA, która rzadko się wypowiada, powiedziała kilka miłych słów na temat naszej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kornhauser-Duda i Melania Trump w Białym Domu
Agata Kornhauser-Duda i Melania Trump w Białym Domu (Getty Images)
ycipk-2yaifn

Dziennikarka o spotkaniu Melanii Trump i Agaty Kornhauser-Dudy

Stephanie Eckardt, dziennikarka amerykańskiego W Magazine, napisała o spotkaniu pierwszych dam Polski i USA w Waszyngtonie. Zwróciła uwagę na to, jak Melania Trump mówiła o Agacie Kornhauser-Dudzie.

ycipk-2yaifn

"Przez 2 lata nie była znana z otwartości wobec mediów" – zaczęła dziennikarka. "Ale w środę, z okazji wizyty prezydenta Polski Andrzeja Dudy i jego żony Agaty Kornhauser-Dudy, nagle zmieniła front" – dodała Eckardt.

Zaczęło się od spotkania par prezydenckich z prasą w Gabinecie Owalnym. Dziennikarka ironicznie stwierdziła, że Donald Trump jak zwykle prowadził rozmowę. Zwróciła uwagę, że odpowiedział również na pytanie dotyczące spotkania jego żony z polską pierwszą damą. – No cóż, panie się znają. Dobrze się dogadują. Wkrótce zjedzą wspólnie lunch – wyjaśnił. Potem spojrzał na Melanię i zapytał: "Czy chcesz coś powiedzieć?".

Melania Trump na temat Agaty Kornhauser-Dudy

ycipk-2yaifn

Choć pierwsza dama USA zwykle tego nie robi, postanowiła dorzucić swoje trzy grosze. – Wspaniale ich tu znowu gościć. Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich i amerykańskich dzieci, jak za pierwszym razem – stwierdziła.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

ycipk-2yaifn

Zdaniem amerykańskiej dziennikarki komentarz Trump nie jest dużo wart jako taki, ale fakt, że się wypowiedziała – już tak. Wielu jest wyraźnie tym zaskoczonych.

Agata Kornhauser-Duda i jej znajomość z Melanią Trump

ycipk-2yaifn

Co ciekawsze dla nas, Stephanie Eckardt przybliżyła postać Agaty Kornhauser-Dudy swoim czytelnikom. "Możliwe, że nie kojarzycie jej nazwiska, ale możecie pamiętać ją z wideo, na którym ominęła Donalda Trumpa i podała rękę Melanii. Nawet jeśli potem okazało się, że w rzeczywistości już mu tę dłoń uścisnęła" – wyjaśniła dziennikarka W Magazine.

Dalej czytamy, że pierwsze damy Polski i USA łączy więcej niż można by przypuszczać. "Kornhauser-Duda wie, jak to jest być żoną kontrowersyjnego, prawicowego lidera. Razem z Melanią lubią nosić róż. I, biorąc pod uwagę ich wypowiedzi, obie przepadają za dziećmi" – wyliczyła podobieństwa Eckardt.

Tekst kończy się wypowiedzią Donalda Trumpa, że on i jego żona zaprzyjaźnili się z Dudami. – Poważnie myślimy o powrocie do Polski – stwierdził.

ycipk-2yaifn

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yaifn

ycipk-2yaifn
ycipk-2yaifn