Trwa ładowanie...

Mette-Marit świętowała urodziny. Księżna Norwegii skończyła 46 lat

Mette-Marit od jakiegoś czasu boryka się z samoistnym zwłóknieniem płuc. Mimo tego księżna się nie poddaje i stara się żyć jak dawniej. Ostatnio obchodziła 46 urodziny. Z tej okazji opublikowała post na Instagramie.

Share
Mette-Marit świętowała urodziny. Księżna Norwegii skończyła 46 lat
Źródło: ONS.pl
d3ud1yy

Mette-Marit – choroba

Jakiś czas temu pisaliśmy o chorobie księżnej Norwegii. Mette-Marit cierpi na samoistne zwłóknienie płuc. Rokowania nie są najlepsze. Według lekarzy pozostało jej od 3 do 5 lat życia. Mimo choroby księżna nie zamierza rezygnować z dotychczasowego życia. Ostatnio zapowiedziała, że dalej będzie starała się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki.

Mette-Marit na Instagramie

Mette-Marit jest aktywną instagramerką. Na swoim profilu publikuje nie tylko zdjęcia z ważnych uroczystości, ale także i prywatne fotografie. Ostatnio księżna obchodziła 46 urodziny, które zbiegły się z pierwszym dniem szkoły w Norwegii. Z tej okazji Mette-Marit opublikowała post. "Dziękuję bardzo za wszystkie dzisiejsze pozdrowienia. Bardzo się cieszę z moich urodzin i myślę, że to bardzo miłe, że czasami wypadają w pierwszy dzień szkoły" – czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ud1yy

Podziel się opinią

Share
d3ud1yy
d3ud1yy