Trwa ładowanie...

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi mężowie. Dziewięciu na liście

Trudno podać przepis na małżeństwo doskonałe. Liczy się nie tylko miłość między partnerami, ale też wspólne wartości, szacunek i zaufanie. Tylko skąd mieć pewność, że dany kandydat będzie dobrym mężem, nigdy nie zdradzi ani nie oszuka? Wiele osób wierzy, że wskazówką może być jego imię.

Najlepsi mężowie noszą konkretne imionaNajlepsi mężowie noszą konkretne imionaŹródło: Getty Images
d1amjgf
d1amjgf

Niektórzy uważają, że imiona mają wielką moc, dlatego należy nadawać je rozważnie. Jedne mogą nieść zdecydowanie lepszą wróżbę na przyszłość, podczas gdy inne wspierać złe skłonności i wieść na manowce. Oczywiście ważniejszy jest charakter człowieka, jego wychowanie i osobiste przekonania, ale nie zaszkodzi zwróci uwagę również na imię. Oto ranking najlepszych kandydatów na mężów, oczywiście z przymrużeniem oka.

Mężowie o tych iminach to prawdziwe skarby

Ryszard to królewskie imię, często nadawane wojownikom i wodzom. To prawdziwa głowa rodziny, która zapewni jej stabilność i bezpieczeństwo. Rysiek jest człowiekiem dumnym i honorowym, który brzydzi się kłamstwem czy zdradą. Jeśli postanowi stworzyć z kimś związek, da z siebie wszystko i nigdy nie zmieni zdania. Za 50 lat wciąż będzie kochał z taką samą mocą i czułością.

Mężczyzna o imieniu Antoni to ostoja każdego ogniska domowego. To człowiek o określonych przekonaniach i silnym kompasie moralnym, z tego powodu może wydawać się nieco konserwatywny, ale to dlatego, że nie lubi zmian. Dla wybranej kobiety stworzy dom pełen ciepła, miłości oraz – co pewnie najważniejsze – bezpieczeństwa. Żona Antoniego może mieć do niego stuprocentowe zaufanie.

Nie bez powodu św. Józef jest patronem rodziny. Jego imiennicy szukają partnerki na całe życie. Dla Józków bardzo ważne jest szczęście rodzinne, więc z reguły żenią się dość wcześnie, nigdy też nie wypominają partnerce ewentualnej skomplikowanej przeszłości, bo dla nich liczy się tu i teraz. Jedna ważna uwaga: mężczyźni o tym imieniu wykazują pewną skłonność do używek, więc trzeba zachować ostrożność.

Zostali stworzeni do małżeństwa. Poznaj najlepszych partnerów

Każdy Jan w naturalny sposób budzi sympatię otoczenia. Jest z natury pogodny i empatyczny, chętnie pomaga – dodatkowo robi to z własnej woli, nie trzeba go o nic prosić ani urządzać awantur. Janki lubią porządek, więc również chętnie angażują się w sprzątanie. Taki mąż jest w związku prawdziwym partnerem, który wierzy, że równy podział obowiązków przynosi korzyść dla obu stron. Najwyżej ceni szczerość.

d1amjgf

Mateusz to solidna firma, można mu zaufać, bo nie ma we krwi skłonności do kłamstwa ani kombinowania. Przy boku kogoś takiego można naprawdę odpocząć, bo zawsze myśli dokładnie to, co mówi, niczego nie ukrywa, jest szczery i otwarty. W roli męża chętnie przejmuje stery, to fakt, ale swojej kobiecie przychyli nieba, aby czuła się jak księżniczka. Mateusze zapewniają też materialne bezpieczeństwo.

Mąż o imieniu Franciszek nosi w sobie całe mnóstwo zaraźliwej pogody ducha. Jest bardzo otwarty i tolerancyjny, nie tylko zrozumie rozterki drugiej osoby, ale będzie też umiał udzielić rady czy pomocy. To człowiek, dla którego problemy nie istnieją – od razu skupia się na szukaniu rozwiązań. Nigdy nie potrafiłby zdradzić, to nie leży w jego charakterze. Nawet w przypadku rozstania zachowuje klasę i sympatię.

Weseli towarzysze na całe życie. Takich mężów tylko pozazdrościć

Wojciech marzy o rodzinie i domowy szczęściu, dlatego bardzo szybko znika z rynku matrymonialnego. Kobiety, które nigdy go nie poznały, mają czego żałować, bo to bardzo ciekawy mężczyzna – nigdy nie opuszcza go dobry humor ani pogoda ducha. Lubi podróżować i przeżywać przygody, ale tylko ze swoją towarzyszką u boku. Jego żona nie musi się obawiać, że zostanie w domu, gdy on będzie szaleć.

d1amjgf

Przy mężu o imieniu Jarosław nie da się nudzić. Ma milion pomysłów na minutę i wszystkie chce szybko zrealizować. Zdarza się, że długo szuka dla siebie drugiej połówki pomarańczy, bo bywa dość wybredny, jednak gdy już ją znajdzie, działa szybko i otwarcie. Jarki są szczere, wesołe, łatwo się angażują i mówią o tym otwarcie. Nie trzymają nikogo w niepewności. Mogą mieć problemy z niską samooceną.

Bardzo wesołym towarzyszem życia jest Stanisław. Pod tym poważnym, niemal posągowym imieniem, często kryją się wesołe chłopaki, których partnerki nigdy nie będą narzekać na nudę. Stasie lubią poznawać nowe miejsca i ludzi, planują wspólne rozrywki i przygody. Mężczyźni o tym imieniu są bardzo stali w uczuciach. Gdy raz się zakochają, to już na całe życie, a swoją wybrankę – dosłownie i w przenośni – noszą na rękach.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1amjgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1amjgf