Mężczyźni o tych imionach to trudni mężowie. Piekło po ślubie

Co o kandydacie na męża mówi jego imię?
Co o kandydacie na męża mówi jego imię?

07.09.2023 10:32, aktual.: 07.09.2023 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak znaleźć dobrego męża? Można słuchać serca albo rozumu, sprawdzać horoskopy i pytać o zdanie gwiazd. Podobno warto również zwrócić uwagę na imię kandydata. To właśnie w nim zapisane są dobre i złe cechy.

Niezwykła moc imion. Z nich dowiesz się wszystkiego

Jakich cech charakteru należy unikać w przypadku mężczyzn? Wydaje się to oczywiste. Dobrym mężem na pewno nie zostanie facet, który jest egoistą. Jeśli myśli tylko o sobie, to kiedy znajdzie czas na twoje potrzeby? Należy również unikać tych kandydatów, którzy nie mają szacunku dla innych – np. mówią brzydko o swoich byłych albo są nieuprzejmi dla kelnerów.

Obserwując, jak potencjalny partner traktuje ludzi, możesz wyciągnąć wnioski, jak z czasem zacznie traktować ciebie. Z zasady lepiej trzymać się z daleka od zazdrośników, manipulatorów i nałogowców. Nie ma cudów, oni nigdy się nie zmienią.

Unikaj facetów o tych imionach. To nic dobrego

Daniel to raczej nie jest dobry wybór. To imię wydaje się wyjątkowo popularne wśród zaborczych matek, które nie potrafią się pogodzić z faktem, że z czasem trzeba wypuścić syna do świata. Zawsze wtrącają się w jego życie i nie potrafią odciąć pępowiny. Jeśli zdecydujesz się na związek z Danielem, znajdą się w nim trzy osoby: ty, on i teściowa. Zastanów się, czy na pewno właśnie tego chcesz.

Roberta zawsze będzie bardziej ciągnęło do świata niż do domu. Ma całe mnóstwo pasji i zainteresowań, dlatego nie poświęci ci zbyt dużo czasu ani uwagi. Robert ma również wyraźne predyspozycje do zostania karierowiczem, więc tym bardziej w domu będzie zaledwie gościem. Twoim zadaniem stanie się wyłącznie dbanie o dom i swojego pana i władcę, który oczekuje obsługi oraz obiadu na stole.

Uważaj na Jakuba, bo uwielbia się rządzić. Zazwyczaj wygląda dość niepozornie – drobny, szczupły, sympatyczny i wesoły, jednak nosi w sobie wielkie ego. Mężczyźni o tym imieniu często dominują w związku, chcą o wszystkim decydować, a tobie nie zostawią wielkiego pola do popisu. W pewnym sensie Jakub szuka sobie asystentki/sekretarki albo nawet wiernej fanki, a nie partnerki na dobre i złe.

Oni myślą tylko o sobie. Strzeż się takich imion

Krzysztof najprawdopodobniej ma skomplikowaną relację z matką, więc to ona będzie grała pierwsze skrzypce w waszym związku. Dodatkowo panowie obdarzeni tym imieniem wykazują większą niż inni skłonność do popadania w uzależnienia. Krzysie są też bardzo skupione na sobie, swoim wyglądzie, marzeniach i potrzebach. Partnerka to dla nich tylko dodatek, bo ktoś przecież musi zająć się domem.

Grzegorz zawsze i wszędzie wybierze kolegów, którzy są całym jego światem. To z nimi będzie wychodzić na imprezy i jeździć na wycieczki, podczas gdy ty zostaniesz w domu – samotna i smutna. Grześki lubią wypić, a bardzo często również palą. Jeśli ci to przeszkadza, to twój problem. Grzegorz dla nikogo się nie zmieni, bo zamierza żyć w zgodzie ze swoją prawdą… Cokolwiek to znaczy.

Filip nawet nie byłby takim złym kandydatem, jednak często jest bardzo niedojrzały. To taki wieczny chłopiec, niebieski ptak i Piotruś Pan. Dojrzewa powoli i niechętnie. Nawet gdy już postanowi z kimś się związać, trudno mu się pozbyć kawalerskich nawyków. Jeśli postawisz przed nim wymagania, zacznie traktować cię jak matkę, która zawraca mu głowę w najmniej odpowiednim momencie.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (122)