Mężczyźni o tych imionach to trudni mężowie. Piekło po ślubie

Jak znaleźć dobrego męża? Można słuchać serca albo rozumu, sprawdzać horoskopy i pytać o zdanie gwiazd. Podobno warto również zwrócić uwagę na imię kandydata. To właśnie w nim zapisane są dobre i złe cechy.

Co o kandydacie na męża mówi jego imię?Co o kandydacie na męża mówi jego imię?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

Niezwykła moc imion. Z nich dowiesz się wszystkiego

Jakich cech charakteru należy unikać w przypadku mężczyzn? Wydaje się to oczywiste. Dobrym mężem na pewno nie zostanie facet, który jest egoistą. Jeśli myśli tylko o sobie, to kiedy znajdzie czas na twoje potrzeby? Należy również unikać tych kandydatów, którzy nie mają szacunku dla innych – np. mówią brzydko o swoich byłych albo są nieuprzejmi dla kelnerów.

Obserwując, jak potencjalny partner traktuje ludzi, możesz wyciągnąć wnioski, jak z czasem zacznie traktować ciebie. Z zasady lepiej trzymać się z daleka od zazdrośników, manipulatorów i nałogowców. Nie ma cudów, oni nigdy się nie zmienią.

Unikaj facetów o tych imionach. To nic dobrego

Daniel to raczej nie jest dobry wybór. To imię wydaje się wyjątkowo popularne wśród zaborczych matek, które nie potrafią się pogodzić z faktem, że z czasem trzeba wypuścić syna do świata. Zawsze wtrącają się w jego życie i nie potrafią odciąć pępowiny. Jeśli zdecydujesz się na związek z Danielem, znajdą się w nim trzy osoby: ty, on i teściowa. Zastanów się, czy na pewno właśnie tego chcesz.

Roberta zawsze będzie bardziej ciągnęło do świata niż do domu. Ma całe mnóstwo pasji i zainteresowań, dlatego nie poświęci ci zbyt dużo czasu ani uwagi. Robert ma również wyraźne predyspozycje do zostania karierowiczem, więc tym bardziej w domu będzie zaledwie gościem. Twoim zadaniem stanie się wyłącznie dbanie o dom i swojego pana i władcę, który oczekuje obsługi oraz obiadu na stole.

Uważaj na Jakuba, bo uwielbia się rządzić. Zazwyczaj wygląda dość niepozornie – drobny, szczupły, sympatyczny i wesoły, jednak nosi w sobie wielkie ego. Mężczyźni o tym imieniu często dominują w związku, chcą o wszystkim decydować, a tobie nie zostawią wielkiego pola do popisu. W pewnym sensie Jakub szuka sobie asystentki/sekretarki albo nawet wiernej fanki, a nie partnerki na dobre i złe.

Oni myślą tylko o sobie. Strzeż się takich imion

Krzysztof najprawdopodobniej ma skomplikowaną relację z matką, więc to ona będzie grała pierwsze skrzypce w waszym związku. Dodatkowo panowie obdarzeni tym imieniem wykazują większą niż inni skłonność do popadania w uzależnienia. Krzysie są też bardzo skupione na sobie, swoim wyglądzie, marzeniach i potrzebach. Partnerka to dla nich tylko dodatek, bo ktoś przecież musi zająć się domem.

Grzegorz zawsze i wszędzie wybierze kolegów, którzy są całym jego światem. To z nimi będzie wychodzić na imprezy i jeździć na wycieczki, podczas gdy ty zostaniesz w domu – samotna i smutna. Grześki lubią wypić, a bardzo często również palą. Jeśli ci to przeszkadza, to twój problem. Grzegorz dla nikogo się nie zmieni, bo zamierza żyć w zgodzie ze swoją prawdą… Cokolwiek to znaczy.

Filip nawet nie byłby takim złym kandydatem, jednak często jest bardzo niedojrzały. To taki wieczny chłopiec, niebieski ptak i Piotruś Pan. Dojrzewa powoli i niechętnie. Nawet gdy już postanowi z kimś się związać, trudno mu się pozbyć kawalerskich nawyków. Jeśli postawisz przed nim wymagania, zacznie traktować cię jak matkę, która zawraca mu głowę w najmniej odpowiednim momencie.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wybrane dla Ciebie
Poprosiła męża, żeby "załatwił" jej rolę. Mówi, co zrobił
Poprosiła męża, żeby "załatwił" jej rolę. Mówi, co zrobił
Od lat jest żonaty. Mało kto wie, z kim
Od lat jest żonaty. Mało kto wie, z kim
Chcą wrócić na scenę. Tak wyglądają dziś wokalistki t.A.T.u.
Chcą wrócić na scenę. Tak wyglądają dziś wokalistki t.A.T.u.
Była ofiarą Epsteina. "Użyczali mnie dziesiątkom bogatych ludzi"
Była ofiarą Epsteina. "Użyczali mnie dziesiątkom bogatych ludzi"
Dyrektorka Luwru przesłuchana. "Ostrzeżenia spełniły się w niedzielę"
Dyrektorka Luwru przesłuchana. "Ostrzeżenia spełniły się w niedzielę"
Masz takie ślady po skarpetkach? Flebolog stawia sprawę jasno
Masz takie ślady po skarpetkach? Flebolog stawia sprawę jasno
Jej piosenki znała cała Polska. Tak wygląda dziś
Jej piosenki znała cała Polska. Tak wygląda dziś
Ciągle śpisz na lewym boku? Eksperci odkryli skutek uboczny
Ciągle śpisz na lewym boku? Eksperci odkryli skutek uboczny
Rosjanka weszła do Auchan w Polsce. "Pierwszy raz w życiu widziałam"
Rosjanka weszła do Auchan w Polsce. "Pierwszy raz w życiu widziałam"
Rozwiedli się w atmosferze skandalu. Aktorka przemówiła rok później
Rozwiedli się w atmosferze skandalu. Aktorka przemówiła rok później
Kobiety szaleją za waniliowym manicure. Klasa sama w sobie
Kobiety szaleją za waniliowym manicure. Klasa sama w sobie
Wsuń pod maskę auta. Dla kun nie ma gorszego zapachu
Wsuń pod maskę auta. Dla kun nie ma gorszego zapachu