Ci mężczyźni to urodzeni zdrajcy. Oto lista imion

Ci mężczyźni to urodzeni zdrajcy. Oto lista imion

Źródło zdjęć: © Adobe Stock
24.11.2023 08:40, aktualizacja: 24.11.2023 09:21

Wiara w ukryte znaczenie imion jest bardzo powszechna, dlatego należy wybierać je ostrożnie. Z każdym wiążą się pozytywne predyspozycje oraz wady, z którymi trudno walczyć. Takie imiona noszą mężczyźni, którzy mają kłopoty z wiernością.

Czy imię może świadczyć o człowieku? Ludzie od wieków zadają sobie to pytanie, jednak chyba coś w tym jest, skoro tak starannie sprawdzamy znaczenie imion, zanim nadamy je dzieciom. Poza tym każdy wie, że lepiej nie pożyczać pieniędzy od Andrzeja, a Zośki wiecznie są nie w humorze. Tym razem – oczywiście z przymrużeniem oka – piszemy o męskich imionach, które znamionują zdrajcę czy playboya. Wierzyć czy nie wierzyć? ostateczna decyzja należy do was.

Nie ufaj facetom o tych imionach. Mają złe intencje

Damian może wydawać się atrakcyjnym kandydatem na partnera. Zanim pomyślisz, jakie miałaś szczęście, zastanów się, dlaczego ten idealny facet tak długo był sam… No właśnie. Damian zwykle ma w zanadrzu długą listę byłych, o których chętnie ci opowie. Żadna nie okazała się miłością życia, więc nie miał wyrzutów sumienia, gdy je zdradzał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Urodzonym kłamcą jest każdy Jacek. Wiecznie się wykręca i nigdy nie odpowiada wprost. Bardzo mu zależy, żeby się nie deklarować. Gdy przyłapiesz go na romansowaniu z inną, będzie mógł bez mrugnięcia okiem odpowiedzieć, że przecież nie łączyło was nic poważnego, to tylko taka zabawa i żarty między luźnymi znajomymi.

Łukasz nie marzy o stałym związku. Po co, skoro tego kwiatu jest pół światu? Jednak dobrze wie, że taki tekst może zniechęcać, więc prosto w oczy będzie zapewniał o swoim głębokim uczuciu. Powie wszystko, co chcesz usłyszeć. A gdy osiągnie to, na czym mu zależało, płynnie przejdzie do bajerowania kolejnej kobiety.

Nie związuj się z wiecznym dzieckiem. Nie będziesz szczęśliwa

Nie ma bardziej niezdecydowanego faceta niż Krzysiek. Ta go kusi, inna nęci, a on biedny cierpi katusze wystawiony na pokusy. Może brać cię na litość, ale nie przejmuj się, na pewno jakoś sobie poradzi. Bo Krzyś nie zamierza wybierać. Dziecko z jedną, ślub z drugą – co za problem? Po godzinach znajdzie jeszcze czas na nowe flirty.

Chcesz sprawdzić, czy będziesz dobrą matką, zacznij spotykać się z Bartkiem. Ponieważ nic nie potrafi wokół siebie zrobić, ty musisz go ogarnąć, podczas gdy on chętnie wystawi ci opinię… I nigdy nie będzie zadowolony. Kiedy utkniesz w kuchni nad obiadem z trzech dań, on będzie już czarować w aplikacji randkowej twoją następczynię.

Piotrek to prawdziwy król niebieskich ptaków. Będzie ci obiecywał złote góry, ale to tylko słowa. Gdy obietnicę przyjdzie spełnić, nagle zniknie, stwierdzając, że to jednak nie było to. Nie martw się, to nie twoja wina. Po prostu kolejna kandydatka okazała się bardziej atrakcyjna i teraz to ona słucha, że Piotruś kocha na zawsze i na wieczność.

Uważaj na tych mężczyzn. Często prowadzą podwójne życie

Czarek – zgodnie z imieniem – jest facetem czarującym, który nieźle sobie radzi z kobietami. Nawet gdy już jest w stałym związku, nie przestaje polować: dla sportu i żeby nie wyjść z wprawy. Partnerka czy żona ma z nim ciężko, bo nigdy nie jest pewna, co Czarek aktualnie robi i z kim. Nawet przyłapany na gorącym uczynku, będzie się wypierał.

Facet noszący imię Karol ma dwie twarze. Zupełnie inaczej zachowuje się w domu, inaczej poza nim. Może być najsłodszym, najbardziej pokornym pantoflarzem, a gdy zniknie za drzwiami zmienia się w demona. Nie można mu ufać, bo jego nastroje i uczucia zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wszystko zależy od okoliczności.

Adam bardzo rzadko ma mniej niż dwie dziewczyny jednocześnie. Jako człowiek atrakcyjny nie narzeka na brak powodzenia, pomaga mu też gładka gadka i dobrze dobrane teksty na podryw. Takiego faceta nie da się udomowić, jeszcze po wielu latach będą mu się śnić dawne podboje. Szczególnie ciężko przechodzi kryzys wieku średniego.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (182)
Zobacz także