Mężczyźni o tych imionach to "trudni" mężowie. Krótka lista

Uważaj na mężczyzn o tych trzech imionach. Są najtrudniejszymi mężami
Uważaj na mężczyzn o tych trzech imionach. Są najtrudniejszymi mężami
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

21.12.2022 13:08, aktual.: 21.12.2022 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy imię wpływa na to, jakim mężem będzie dany mężczyzna? Niektórzy twierdzą, że tak. Warto więc pamiętać o tych trzech męskich imionach, których właściciele - zdaniem astrologów - bywają trudni w obyciu.

Niektórzy twierdzą, że wpływ na charakter człowieka może mieć jego imię. Na które warto - według astrologów - uważać przy wyborze męża? Czytający z gwiazd wskazali trzy.

Mężczyźni o tych imionach są najtrudniejszymi mężami

Niektórzy mężczyźni mogą nie odnaleźć się w stałym związku. Wpływ na to może mieć podobno imię, dlatego przy wyborze partnera warto poznać przypisaną mu charakterystykę.

O jakich imionach dokładnie mowa? Oto ci, którzy mogą być najtrudniejszymi mężami:

  • Wojciech,
  • Wiktor,
  • Kamil.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Imię ma wpływ na bycie dobrym mężem?

Istnieją teorie na temat tego, dlaczego akurat mężczyźni o imionach Wojciech, Wiktor i Kamil mogą być "trudnymi" mężami.

Wojciech podobno ma problem z poczuciem odpowiedzialności. Nie potrafi ogarnąć własnego życia, a co dopiero małżeńskiego. Bycie jego żoną będzie raczej byciem u jego boku - nie licz na to, że będzie skupiał na tobie uwagę. Kłótnie z nim mogą szybko doprowadzić do rozwodu - twierdzą astrolodzy.

Wiktor może stawiać najpierw na karierę i pieniądze, a potem na rodzinę. Jeżeli więc oczekujesz, że to ty i dzieci będziecie dla niego najważniejsze - różnie z tym bywa. Mężczyzna o tym imieniu będzie bardzo wymagający dla żony, bo ta ma być nie tylko jego partnerką, ale i wizytówką. Ma patriarchalne podejście - to ty będziesz zajmowała się potomstwem.

Kamil bywa wyznawcą zasady "coś za coś", dlatego musi mieć ostatnie zdanie w każdej dyskusji. Będzie się odgryzał, stosował dziwne zasady dotyczące wyjść z przyjaciółmi, a prawdziwy problem pojawi się przy dzieciach. Może się nie odnaleźć - przekonują znawcy. Ale na szczęście nie muszą mieć racji, a tego typu zestawienia zawsze należy traktować z przymrużeniem oka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także