Blisko ludziKobiety o tych imionach są najbardziej pożądane przez mężczyzn. Jest ich pięć

Kobiety o tych imionach są najbardziej pożądane przez mężczyzn. Jest ich pięć

Kobiety o tych imionach są najbardziej pożądane przez mężczyzn
Kobiety o tych imionach są najbardziej pożądane przez mężczyzn
Źródło zdjęć: © Getty Images

18.09.2022 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy dane imię kobiece może wpływać na zwiększone pożądanie wśród mężczyzn? Okazuje się, że istnieje taka możliwość, a wśród wielu imion żeńskich możemy wyróżnić pięć, które mają wyjątkowe powodzenie u płci przeciwnej. Jakie do nich należą? Sprawdź, czy znajdujesz się na liście!

Choć każda kobieta jest wyjątkowa, niektóre mają w sobie coś tak przyciągającego, że ciężko jest wymazać je z pamięci. Mają hipnotyzujące spojrzenie, przyciągają uwagę zachowaniem czy chociażby samą obecnością. Okazuje się, że wpływ na to mogą mieć poniekąd ich imiona, które sprawiają, że to one cieszą się większym powodzeniem.

Kobiety o tych imionach są najbardziej pożądane przez mężczyzn

Pierwszym z pięciu jest imię Katarzyna. Kobiety, które posiadają to imię są energiczne, intrygujące, ale i hipnotyzujące. Choć spotykają się z opinią, że "albo się je kocha albo nienawidzi", nie mogą narzekać na zainteresowanie. Mają w sobie po prostu "to coś".

Nie inaczej jest z kobietami o imieniu Agnieszka. Są otwarte, szczere, silnie stąpające po ziemi. Czym przyciągają? Mocnym i zdecydowanym charakterem. Mają iskry w oczach.

Justyny są za to przeciwieństwem kobiet o imionach wymienionych powyżej. Justyna to osoba skromna, spokojna, delikatna, ale również kusicielska! Jest dobrą przyjaciółką, ale i świetną kochanką. Towarzystwo ją uwielbia, bo to kobieta opiekuńcza, o wielkim sercu.

Te kobiety mają największe powodzenie

Chętnych nigdy nie brakuje, jeżeli chodzi o kobiety o imieniu Paulina. Są wyjątkowe ze względu na swoją czułość oraz okazywanie uczuć. Co trzeba jednak podkreślić - Pauliny mogą zarówno szybko przyciągać, jak i odpychać. Wszystko przez ich specyficzne podejście do przeróżnych sytuacji, które może się często nie podobać drugiej osobie.

Zawsze uśmiechnięta i dająca poczucie bezpieczeństwa jest także Aneta. Kobieta, która otrzymała właśnie to imię, będzie idealną partnerką - do rozmów i nie tylko. Potrafi słuchać i rozmawiać godzinami, a przy tym - wykazać się ogromnym zrozumieniem.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także