Trwa ładowanie...
d40jdiw

Mężczyźni wyobrażają sobie dużo o seksie kobiet. Prawda może być zaskakująca

Jak pokazują najnowsze badania, mężczyźni uważają, że młode kobiety uprawiają seks około 22 razy w miesiącu. Liczba ta znacznie odbiega jednak od prawdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyźni przeceniają aktywność seksualną kobiet
Mężczyźni przeceniają aktywność seksualną kobiet (123RF)
d40jdiw

Wszystko wskazuje na to, że panowie nie mają zielonego pojęcia o życiu seksualnym kobiet. "Mężczyźni uważają, że młode kobiety uprawiają seks średnio 22 razy w miesiącu" – pisze "The Independent".

Brytyjski dziennik opisuje badanie przeprowadzone przez Ipsos, które pokazuje, że tendencje do przeceniania aktywności seksualnej kobiet mają zwłaszcza młodzi mężczyźni. Panowie, którzy skończyli 35 lat, byli zdecydowanie bardziej ostrożni w szacunkach. Oceniali, że kobiety uprawiają seks średnio 14 razy w miesiącu. Co ciekawe, pomyliły się także same panie, które uważały, że młode kobiety kochają się około 12 razy w miesiącu. Ale to i tak dużo za dużo. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni z Wielkiej Brytanii uprawiają seks około pięć razy w miesiącu.

Dyrektor Instytutu Politycznego i główny autor badania profesor Bobby Duffy uważa, że za opisywaną tendencję odpowiadać mogą media, które kreują wizerunek wyzwolonych kobiet. Innym wytłumaczeniem mogą być uprzedzenia i stereotypy, które wpływają na sposób myślenia mężczyzn.

d40jdiw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d40jdiw

Podziel się opinią

Share

d40jdiw

d40jdiw