Blisko ludziMichał Koterski i Marcela Leszczak świętują ważną rocznicę. Aktor ma powód do dumy

Michał Koterski i Marcela Leszczak świętują ważną rocznicę. Aktor ma powód do dumy

Przeszli kryzys i znów są razem.
Przeszli kryzys i znów są razem.
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
05.12.2021 14:33

Michał Koterski i Marcela Leszczak przechodzili ostatnio przez kilka kryzysów. Między innymi rozstali się i nawet zaczęli swoje życie układać z innymi osobami. Ostatecznie są razem, a w miniony wieczór świętowali ważną, życiową decyzję aktora.

Misiek Koterski jest barwną postacią w show-biznesie. Nigdy nie ukrywał, że lubi szaleć i imprezować. Siedem lat temu powiedział sobie: stop. "Aniołem nigdy nie byłem i pewnie już nigdy nie będę. Popełniłem w życiu wiele błędów i pewnie jeszcze wiele popełnię. Ale od kiedy jestem trzeźwy w moim życiu, mimo problemów i przeciwności losu zawsze świeci słońce. Dzisiaj moja siódma rocznica bez żadnych środków zmieniających świadomość" – napisał na Instagramie aktor. Rocznicę życia w trzeźwości spędził z ukochaną, Marcelą Leszczak i synkiem Fryderykiem.

Przeszli przez wiele kryzysów

Związek modelki i aktora nie był usłany różami. Kryzysy, które przechodzili doprowadziły do ich rozstania. Michał Koterski nawiązał nawet intymną relację z Dagmarą Bryzek. Pokazywał się z nową partnerką na salonach i nie szczędził jej czułości. Uczucie jednak szybko minęło.

Aktor i modelka postanowili dać sobie drugą szansę. Łączy ich wiele, są rodzicami Fryderyka, któremu poświęcają każdą wolną chwilę. Stwierdzili, że jest między nimi uczucie, o które warto zawalczyć.

Ważna rocznica

Dziś para odbudowuje wzajemne zaufanie i znów pokazuje swoim fanom na Instagramie, że tworzy kochającą się rodzinę. Marcela Leszczak świętowała ze swoim partnerem siódmą rocznicę życia w trzeźwości.

Michał Koterski w podniosłych słowach skomentował swoją decyzję, której się trzyma. "Są to najlepsze lata w moim życiu i z pełnym przekonaniem i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wszystko, co najlepsze spotkało mnie właśnie przez te siedem lat. Pisze ten post, bo dzisiaj wiem ze każda przeciwność losu to dar od Boga, żebym mógł stać się lepszym człowiekiem" – napisał.

Na InstaStory Marceli Leszczak znalazły się dodatkowo zdjęcia przedstawiające, jak Koterski zdmuchuje świeczki na cześć postanowienia, w którym trwa od wielu lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także