GwiazdyMichał Koterski o księżach. Powiedział, co o nich myśli

Michał Koterski o księżach. Powiedział, co o nich myśli

Michał Koterski o księżach. Powiedział, co o nich myśli
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach
30.07.2019 16:40, aktualizacja: 01.08.2019 12:29

Odkąd Michał Koterski ogłosił swoje nawrócenie, często jest wypytywany na tematy związane z Bogiem i Kościołem. Ostatnio aktor powiedział, dlaczego tak chętnie i głośno mówi o swojej wierze oraz skomentował plany ewentualnego ślubu kościelnego.

Michał Koterski o Bogu

Michał Koterski, syn słynnego reżysera Marka Koterskiego, przyznał, że kwestia religijności jest dla niego jedną z najważniejszych w życiu. Aktor uważa, że udane życie rodzinne oraz sukcesy zawodowe wynikają z konkretnego powodu. "Ja wierzę w Boga i jestem wdzięczny Bogu. I ostatnio właśnie się zastanawiałem i zapytałem znajomą, jak to jest, że tak mi się super w życiu układa. Że mam wspaniałą kobietę, mam wspaniałego syna, że zawodowo mi się super układa. Ta osoba mi powiedziała: "Michał, to wszystko dlatego, że przyznajesz się do Boga" – powiedział w rozmowie z Wideoportalem.

Michał Koterski poprosił swoich fanów, żeby nie oceniali wszystkich księży jedną miarą, ponieważ są wśród nich również bardzo wartościowe osoby. "Znam wspaniałych księży, wspaniałych posłańców, wielu zakonników, którzy pomagają dzieciom. Często udzielam się na spotkaniach z salwatorianami, salezjanami, dominikanami. To są wspaniali ludzie" – podkreśla.

Koterski odniósł się również do kwestii związku z Marcelą Leszczak. Para jest ze sobą już od kilku lat i doczekała się syna, lecz ich związek jest niesformalizowany. Pomimo tego Misiek stwierdził, że na składanie przysięgi przed Bogiem przyjdzie jeszcze odpowiedni czas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl