Qaqwqwrqw

Michał Szpak o śmierci mamy. Wzruszające słowa gwiazdora

Michał Szpak nie bez powodu nazywany jest "kolorowym ptakiem" polskiej sceny muzycznej. Ekstrawaganckie stylizacje to jednak nie wszystko – muzyka cechują ogromny talent, wrażliwość i historia, której wiele osób nigdy nie poznało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak zdradził, jak zmieniło się jego życie po śmierci mamy.
Michał Szpak zdradził, jak zmieniło się jego życie po śmierci mamy. (Forum)
Qaqwqwrqw

Piosenkarz nigdy nie ukrywał, że rodzina była dla niego ogromnym wsparciem. Jak sam przyznał, to dzięki niej mógł się rozwijać, popełniać błędy i się na nich uczyć. Mama gwiazdora nauczyła go, by zawsze podążał za głosem serca. Jej śmierć była dla niego ogromnym ciosem.

Mama Michała Szpaka zmarła w marcu 2015 roku, po długiej walce z chorobą. Po jej śmierci artysta na kilka miesięcy wycofał się z życia publicznego. W najnowszym wywiadzie opublikowanym na łamach magazynu "Party". Szpak przyznał, że to wydarzenie zmieniło go na zawsze. – Narodził się wtedy nowy Michał – przyznał.

"Narodził się człowiek, który ma w sobie troszkę smutku i żalu, który musiał zbudować siebie na nowo. Wciąż jestem wrażliwy, ale przy tym skąpy emocjonalnie. Nigdy nie pokazuję, co naprawdę przezywam" – czytamy w wywiadzie.

Qaqwqwrqw

Szpak deklaruje, że chociaż prowadzi życie samotnego wilka, chodzącego własnymi ścieżkami, nie jest samotny. Otacza się zaufanymi osobami, które znają jego prawdziwe oblicze, przed którymi nie musi udawać i się ukrywać.

Czy fani będą mieli szansę poznać prawdziwego Michała? – Nie są jeszcze gotowi poznać mnie takim, jaki naprawdę jestem – wyjaśnia. Nie wyklucza jednak, że i na to przyjdzie czas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw