Trwa ładowanie...
d34oyyq

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Zobacz, jak wyglądają jego dzieci

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Piosenkarz ma już trzy córki: 16-letnią Fabienne, 11-letnią Vivienne, 12-letnią Etiennette oraz syna 17-letniego Xaviera. Jak wyglądają jego dzieci?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski spodziewa się piątego dziecka
Michał Wiśniewski spodziewa się piątego dziecka (ONS.pl)
d34oyyq

Michał Wiśniewski - dzieci

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była ówczesna wokalistka zespołu Ich Troje Magda Femme. Przez wiele lat małżeństwo było ukrywane ze względu na rosnącą popularność zespołu. Następnie w latach 2002–2006 żoną lidera Ich Troje była Marta Wiśniewska (Mandaryna). Owocami ich miłości są Xavier i Fabienne. Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak-Wiśniewską, ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Anna Świątczak-Wiśniewska rzadko pojawia się publicznie w towarzystwie córek. Stara się im zapewnić normalne dzieciństwo, z dala od show-biznesu. W 2011 roku zrobiła wyjątek. Razem z dziećmi wystąpiła w nagraniu wielkanocnego odcinka programu "Szansa na Sukces".

Zobacz także: Dominika Tajner o kulisach rozstania z Wiśniewskim. "Nie czułam się jego kobietą"

d34oyyq

30 czerwca 2012 roku Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu z Dominiką Tajner, córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Razem wychowywali jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa. 12 marca 2019 roku Tajner-Wiśniewska poinformowała o złożeniu pozwu rozwodowego przez męża.

Zobacz także: Mandaryna zabrała dzieci na wakacje. Xavier i Fabienne podobni do rodziców

Okazuje się, że Michał Wiśniewski nie czekał zbyt długo, zanim zaangażował się w nowy związek. Obiektem jego westchnień jest podobno poznana za pomocą aplikacji randkowej 36-letnia Paulina. Teraz okazuje się, że tych dwoje niedługo zostanie rodzicami. Będzie to piąte dziecko piosenkarza. Choć przyszli rodzice milczą, sytuację zdecydowała się skomentować Dominika Tajner. – Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Xavier i Fabienne w 2014 roku

   ONS.pl
(ONS.pl)

2018 rok: Mandaryna w towarzystwie swoich dzieci 16-letniego Xaviera i 15-letniego Fabianne pojawiła się w programie śniadaniowym

   ONS.pl
(ONS.pl)

2019 rok: Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Vivienne i Etiennette

   ONS.pl
(ONS.pl)
   ONS.pl
(ONS.pl)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34oyyq

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d34oyyq

Podziel się opinią

Share
d34oyyq
d34oyyq