GwiazdyMichał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Zobacz, jak wyglądają jego dzieci

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Zobacz, jak wyglądają jego dzieci

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Zobacz, jak wyglądają jego dzieci
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
04.09.2019 16:29, aktualizacja: 04.09.2019 17:06

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Piosenkarz ma już trzy córki: 16-letnią Fabienne, 11-letnią Vivienne, 12-letnią Etiennette oraz syna 17-letniego Xaviera. Jak wyglądają jego dzieci?

Michał Wiśniewski - dzieci

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była ówczesna wokalistka zespołu Ich Troje Magda Femme. Przez wiele lat małżeństwo było ukrywane ze względu na rosnącą popularność zespołu. Następnie w latach 2002–2006 żoną lidera Ich Troje była Marta Wiśniewska (Mandaryna). Owocami ich miłości są Xavier i Fabienne. Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak-Wiśniewską, ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Anna Świątczak-Wiśniewska rzadko pojawia się publicznie w towarzystwie córek. Stara się im zapewnić normalne dzieciństwo, z dala od show-biznesu. W 2011 roku zrobiła wyjątek. Razem z dziećmi wystąpiła w nagraniu wielkanocnego odcinka programu "Szansa na Sukces".

30 czerwca 2012 roku Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu z Dominiką Tajner, córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Razem wychowywali jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa. 12 marca 2019 roku Tajner-Wiśniewska poinformowała o złożeniu pozwu rozwodowego przez męża.

Okazuje się, że Michał Wiśniewski nie czekał zbyt długo, zanim zaangażował się w nowy związek. Obiektem jego westchnień jest podobno poznana za pomocą aplikacji randkowej 36-letnia Paulina. Teraz okazuje się, że tych dwoje niedługo zostanie rodzicami. Będzie to piąte dziecko piosenkarza. Choć przyszli rodzice milczą, sytuację zdecydowała się skomentować Dominika Tajner. – Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Xavier i Fabienne w 2014 roku

Obraz
© ONS.pl

2018 rok: Mandaryna w towarzystwie swoich dzieci 16-letniego Xaviera i 15-letniego Fabianne pojawiła się w programie śniadaniowym

Obraz
© ONS.pl

2019 rok: Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Vivienne i Etiennette

Obraz
© ONS.pl
Obraz
© ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta