GwiazdyMichelle Pfeiffer ćwiczy do roli. Trudno uwierzyć, ile ma lat

Michelle Pfeiffer ćwiczy do roli. Trudno uwierzyć, ile ma lat

Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KBŁ
01.06.2021 14:42

63-letnia aktorka szykuje się do roli Janet van Dyne w kolejnej części "Ant-Mana i Osy". Na Instagramie pokazała, jak ćwiczy – imponując przy tym formą swoim fanom i znanym znajomym.

Zdobywczyni Złotego Globu wie, co zrobić, by podnieść ciśnienie fanom Marvela. Pfeiffer, która wraca do obsady "Ant-Mana", wybrała się na siłownię i nakręciła krótki filmik pokazujący, ile wysiłku wkłada w pracę nad rolą. Zdjęcia rozpoczynają się latem, ale aktorka daje sobie "wycisk" już teraz. "Będę gotowa" – zapowiedziała w mediach społecznościowych.

 Michelle Pfeiffer – forma

W 2018 roku Pfeiffer opowiadała, jak bardzo cieszy granie ją superbohaterki w tej fazie swojego życia. – Przekaz jest jasny: kobiety w każdym wieku mogą kopać tyłki – stwierdziła. Warto dodać, że parę lat temu gwiazda poruszyła temat starzenia się na wielkim ekranie.

– To nie jest naturalne. To może siać spustoszenie w twojej psychice, ale kiedy przejdziesz pewną granicę, zaczyna być ci lżej, nie czujesz już tej presji wyglądania w konkretny sposób. Możesz zacząć wyglądać świetnie jak na swój wiek. Nie musisz się już odmładzać na siłę. Przeszłam na tę drugą stronę i jest mi z tym dobrze – mówiła.

W rozmowach zdradziła też sekrety swojej urody. Pierwszą usłyszała od swojej dermatolożki, która powiedziała jej, żeby zrezygnowała z powiększającego lustra i dzięki temu przestała zauważać każdą zmarszczkę. A druga tajemnica? Dieta wegańska. Pod jej wpływem gwieździe spadł cholesterol. Ponadto 63-latka regularnie ćwiczy.

Michelle Pfeiffer czuje się ze sobą tak dobrze również dlatego, że z zachwytem patrzy na nią jej mąż. Aktorka długo sądziła, że będzie singielką do końca życia. Kiedy się z tym pogodziła i zaadoptowała dziecko, w jej życiu pojawił się David E. Kelley. Para pobrała się w 1993 r. i nie ma na koncie żadnych skandali – co na hollywoodzkie standardy jest nie lada wyczynem. Aktorka często pokazuje ich wspólne zdjęcia i publicznie wyznaje mężowi miłość.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta