Trwa ładowanie...
numerologia
WOA
29-03-2023 17:40

Mieszkasz pod tym numerem? To ma większe znaczenie niż myślisz

Anna z Krakowa przyznaje, że wolała poczekać na mieszkanie dłużej niż wybrać to z numerem 13. Jej zdaniem przyniosłoby to pecha. Dla wielu to zabobon, ale są osoby, którzy wierzą, że liczby to coś więcej. Co numerologia mówi o twoim numerze?

Magicznym znaczeniem liczb zajmuje się numerologiaMagicznym znaczeniem liczb zajmuje się numerologiaŹródło: Adobe Stock
dsuuc8e
dsuuc8e

Monika z kolei przyznaje z uśmiechem, że chyba los jej sprzyja, bo od zawsze (a przeprowadzała się już trzy razy) mieszka pod numerem 16, czyli takim jak jej dzień urodzenia. Żartuje, że nie wyobraża już sobie, żeby było inaczej. Do sprawy podchodzi z humorem, ale są osoby, które liczby traktują na poważnie. Kupując mieszkanie lub dom starają się wybrać konkretny, przynoszący ich zdaniem szczęście numer. Co mówi na ten temat numerologia? Choć nie jest to dziedzina naukowa, a raczej pseudonauka, ma swoich zwolenników. Sprawdź, co oznacza twój numer mieszkania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mieszkanie na wynajem. "Trzeba skalkulować ryzyko"

Magiczne znaczenie cyfr. Co mówi o tobie twój numer mieszkania?

Według numerologii każdy numer ma swoją wibrację. Aby ją poznać, należy dodać do siebie cyfry, które składają się na numer twojego mieszkania, np. mieszkanie numer 5 nosi wibrację piątki. Z kolei mieszkanie numer 43 – wibrację siódemki (4+3=7). W przypadku mieszkania numer 184 jest to wibracja czwórki (1+8+4=13 a 3+1=4).

dsuuc8e

Jeden, dwa, a może dziewięć? Sprawdź, jaką wibrację ma twoje mieszkanie

Jedynka to adres mieszkania dla osób o silnej osobowości i niezależnym stylu życia. Każdy z mieszkańców ma swoje cele i ambicje, skupiając się na rozwoju osobistym. W numerologii, jedynka symbolizuje początek i zachęca do wprowadzania zmian w życiu, stając się bardziej samodzielnym i niezależnym. Niemniej jednak, mieszkańcy mogą odczuwać pewną samotność.

Dwójka. Tu mieszkają ludzie pomocni i rodzinni. Celebrują wspólne posiłki i chętnie spędzają ze sobą czas. Idealna wibracja dla nowożeńców lub par, które chcą odnowić swoją relację. Choć czasem w takim domu trudno znaleźć swoją przestrzeń.

Trójka to mieszkanie artystów. Liczba ta sprzyja beztroskiemu życiu. Taki dom pełen jest przyjaciół, zwierząt domowych. Często goszczą tu sąsiedzi. Numer ten pobudza to kreatywnej pracy.

Czwórka to liczba osób pracowitych, którzy cenią sobie święty spokój. W takim mieszkaniu wszystko jest zaplanowane, a dzień ma z góry ustalony harmonogram. Ale w weekend właścicielom nie brakuje fantazji.

dsuuc8e

Piątka to wibracja miłości, radości życia, twórczego zamieszania. Właściciele niczego sobie nie żałują. Domownicy nawzajem inspirują się do coraz to nowych przedsięwzięć. Wciąż coś zmieniają dekorują, nawet jeśli chodzi tylko o drobiazgi. Piątka sprzyja romansom, dlatego wybierz ją, gdy jesteś samotny.

Szóstka. Tu mieszkają ludzie, którzy cenią sobie konserwatywne, rodzinne wartości. Szóstka pomaga dobrze ułożyć relacje, bo jest wibracją zrozumienia i bliskości. W takich mieszkaniach jest miejsce na empatię i zrozumienie.

Siódemka. Tutaj rozmowy nigdy się nie kończą. W domu panuje intelektualna atmosfera. Każdy w domowników ma własne zdanie i zajęty jest swoją karierą lub nauką.

Ósemka to życie na bogato! Tu mieszkają ludzie, którzy liczą się z każdym groszem. Ten numer sprzyja bogaceniu się, oszczędzaniu, ale też inwestowaniu w drogie meble lub urządzenia domowe. Ta wibracja sprzyja także chorym, bo pomaga szybko dojść do zdrowia.

dsuuc8e

Dziewiątka. Tu mieszkają ludzie, którzy pomagają innym, ratują bezdomne zwierzęta, zajmują się kulturą i sztuką. Właściciele nie zajmują się sprawami przyziemnymi, ale walczą dla idei.

źródło: astromagia.pl

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dsuuc8e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsuuc8e