GwiazdyMikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Aktorka wydała oświadczenie

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Aktorka wydała oświadczenie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się (AKPA)
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się (AKPA)

16.01.2022 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ich relacja dobiegła końca. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się, o czym pełna emocji aktorka poinformowała na swoim Instagramie. "Wypowiem się na ten temat raz i ostatni" - oświadczyła.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski uchodzili za niezwykle zgraną parę. Aktorzy zaczęli spotykać się w jesienią 2018 r. i wszystko wskazywało na to, że ich relacją przetrwa wszelkie próby. Niestety, tak się ostatecznie nie stało.

Oświadczenie Adriany Kalskiej w sprawie rozstania z Mikołajem Roznerskim

"Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności" - napisała w oficjalnym oświadczeniu Kalska.

Co więcej, 35-latka przestała obserwować Roznerskiego na Instagraie. Aktor jeszcze nie skomentował przyczyny rozpadu związku. Można domyślić się jednak, że bardzo je przeżywa. Jak niejednokrotnie podkreślał, z Kalską łączyła go bardzo silna więź emocjonalna.

- Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestań udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle - opowiadał jeszcze niedawno w rozmowie z "Twoim Stylem".

Życie uczuciowe Mikołaja Roznerskiego

Przypomnijmy, że Mikołaj Roznerski jest ojcem 11-letniego syna ze związku z aktorką Martą Juras. Zakochani byli ze sobą przez kilka lat, ale ostatecznie rozstali się i każdy poszedł w swoją stronę.

W 2016 r. aktor rozkochał w sobie Olgę Bołądź.- Próbowałem stałości, ale nie wyszło. Być może nie jestem jeszcze gotowy na stałe związki - wyznał w jednej z rozmów, po czym związał się z prezenterką Marceliną Zawadzką. Z nią jednak też nie odczuł spokoju. Wszystko zmieniło się, gdy poznał Adrianę Kalską. - Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam - podkreślał jeszcze niedawno aktor.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także