GwiazdyMarta Juras była gwiazdą "M jak miłość". Teraz powraca w nowej roli

Marta Juras była gwiazdą "M jak miłość". Teraz powraca w nowej roli

Marta Juras była gwiazdą "M jak miłość". Teraz powraca w nowej roli.
Marta Juras była gwiazdą "M jak miłość". Teraz powraca w nowej roli.

23.09.2020 13:28, aktual.: 01.03.2022 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Juras kilka lat temu stała się rozpoznawalna dzięki roli w "M jak miłość", gdzie partnerowała Mikołajowi Roznerskiemu. Parą byli także prywatnie, a owocem ich związku jest 9-letni syn. Teraz dawno niewidziana aktorka powraca w nowej roli. Gdzie się pojawi?

Marta Juras dzięki roli Eryki w "M jak Miłość" zyskała ogólnopolską sławę. W serialu wcielała się w rolę partnerki Mikołaja Roznerskiego, z którym była również związana prywatnie. Nagle jednak zniknęła z TVP, rozstała się z idolem kobiet i poświęciła się życiu rodzinnemu u boku innego mężczyzny. Teraz Marta Juras wraca w zupełnie nowej roli.

Marta Juras wraca do telewizji. Gdzie zagra aktorka i mama syna Mikołaja Roznerskiego?

Marta Juras występowała w "M jak miłość" przez kilka sezonów. Wcielała się w rolę Eryki Buford, przyrodniej siostry Janki (w tej roli Joanna Osyda), wnuczki siostry Lucjana, która przyjechała z USA, aby odebrać Mostowiakom dom w Grabinie. Scenarzyści na planie serialu sparowali ją z ówczesnym partnerem, Mikołajem Roznerskim. Niestety, drogi aktorów wkrótce rozeszły się. Marta Juras odeszła również z "M jak Miłość".

Niedługo później aktorka ułożyła sobie życie u boku nowego partnera, z którym ma dwójkę dzieci. Teraz, po kilkuletniej przerwie, Marta Juras wraca do TVP. Zagra w "Barwach Szczęścia" rolę Gabrieli Niedzielskiej - byłej dziewczyny homoseksualnego Darka (Andrzej Niemyt). Będzie to pierwszy, duży występ Marty Juras od czasu roli w "M jak Miłość".

Marta Juras, choć rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, zapewnia, że wraz z Mikołajem Roznerskim wspierają się i pomagają sobie w opiece nad dzieckiem. "Mam fantastycznego syna, którego kocham i którego dobro jest teraz dla mnie najważniejsze" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva". Jest zaradną mamą trójki, a wspierana przez ich ojców z pewnością sprawdzi się w nowej roli.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)